Etat Stażysta ze średnim / wyższym wykształceniem pracownik ekipy terenowej

Firma: Miejski Urząd Pracy w Płocku miejsce pracy: Płock

Miejski Urząd Pracy w Płocku
Stażysta ze średnim / wyższym wykształceniem pracownik ekipy terenowej
Miejsce pracy: Płock
Numer: StPr/21/0758
OBOWIĄZKI:
Osoba zatrudniona na stanowisku odpowiedzialna będzie za:- realizację programu pomiarowo-obserwacyjnego w obszarze działania SHM Płock;- nadzór, utrzymanie oraz rozwój systemów pomiarowych zainstalowanych na sieci stacji pomiarowych Państwowej Służby Hydrologiczno-Meteorologicznej;- wykonywanie podstawowego serwisu i konserwacji przyrządów pomiarowych;- wykonywanie podstawowego serwisu urządzeń systemu telemetrycznego;- pracę w terenie i na wodzie w zmiennych warunkach atmosferycznych w ciągu całego roku;- wykonywanie pomiarów natężenia przepływu m.in. za pomocą najnowocześniejszych urządzeń ultradźwiękowych;- prace remontowo-konserwacyjne infrastruktury technicznej oraz powierzchni pomiarowych na sieci stacji PSHM;- prace geodezyjne m. in. wykonywanie przekrojów przez doliny rzeczne, pomiar spadku zwierciadła wody, nawiązywanie reperów itp.- wykonywanie kontroli, remontów, zakładania, przenoszenia oraz likwidacji stacji hydrologicznych i meteorologicznych na wyznaczonym obszarze;- zadania inspekcyjno-szkoleniowe ciągły nadzór merytoryczny w zakresie kontroli jakości materiału obserwacyjno-pomiarowego;- pracę w aplikacjach bazodanowych, wykonywanie sprawozdań, protokołów obowiązujących na przedmiotowym stanowisku;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Kandydat musi posiadać:- wykształcenie minimum średnie geograficzno-przyrodnicze, inżynieryjno-techniczne, (hydrologia, geodezja, geografia, inżynieria środowiska, ochrona środowiska, gospodarka przestrzenna i pokrewne); - prawo jazdy kat. B;- umiejętności pływackie;- bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office;- zaangażowanie, skrupulatność, odpowiedzialność, konstruktywne podejście do realizowanych zadań;- umiejętność obsługi elektronarzędzi;- umiejętność obsługi urządzeń technicznych (piła łańcuchowa, agregat prądotwórczy, kosiarka spalinowa itp.)- dyspozycyjność (gotowość do częstych wyjazdów służbowych poza miejsce stałego zatrudnienia)- brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy w terenie (praca na wodzie, praca na wysokościach pow. 3 m)- umiejętność pracy w zespoleMile widziane:- wykształcenie wyższe inżynieryjno-techniczne, geograficzno-przyrodniczych preferowane z kierunków hydrologia, geodezja, geografia, gospodarka przestrzenna, elektromechanika, inżynieria środowiska, ochrona środowiska i pokrewnych;- doświadczenie zawodowe z zakresu hydrologii, meteorologii i geodezji lub na stanowisku wymagającym realizowania zadań zbliżonych do powyższego zakresu obowiązków;- doświadczenie w pracy terenowej (pomiary, inwentaryzacje, serwis aparatury pomiarowej itp.); - praktyczna umiejętność wykonywania prac remontowych; - uprawnienia SEP w zakresie E lub D;- prawo jazdy kat.: BE lub CE;- uprawnienia operatora koparki;- patent stermotorzysty żeglugi śródlądowej bądź patent sternika motorowodnego lub praktyczne umiejętności i doświadczenie w prowadzeniu łodzi motorowych;- umiejętność obsługi sprzętu geodezyjnego oraz znajomość oprogramowania (MikroMap, WinKalk, QGIS);- umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów w terenie

Miejsce pracy:

Płock

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 400 - 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Płocku