kandydatów

Etat Specjalista w dziale inwestycji i remontów

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Specjalista w dziale inwestycji i remontów
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/08886
OBOWIĄZKI:
- przygotowywanie ofert dla zadań inwestycyjnych oraz aplikacji do programu inwestycji o szczególnym znaczeniu dla sportu- określanie wytycznych do programów funkcjonalno-użytkowych lub dokumentacji projektowej- opracowywanie opisów przedmiotów zamówień i wzorów umów- udział w spotkaniach z projektantami- dokonywanie oceny wykonanej dokumentacji projektowej/PFU- zawiadamianie właściwego organu o zamiarze rozpoczęcia robót budowlanych, kompletowanie dokumentów- protokólarne wprowadzenie wykonawcy na budowę i uczestniczenie w odbiorach robót- reprezentowanie COS na spotkaniach i naradach z wykonawcami i innymi uczestnikami procesu budowlanego- prowadzenie bieżącej korespondencji dot. zadań inwestycyjnych- uczestnictwo w przeglądach i odbiorach gwarancyjnych- opiniowanie ofert i aplikacji inwestycyjnych przygotowanych przez OPO- monitorowanie realizacji zadań inwestycyjnych i przeprowadzanie kontroli wewnętrznych, przygotowywanie biznes planów dla nowych inwestycji- prowadzenie korespondencji z Ministerstwem, OPO i uczestnikami procesu inwestycyjnego w zakresie realizowanych zadań
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista administracji publicznej (wymagany staż - lata: 5)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: AWF - zarządzanie w sporcie
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Program AutoCad
Uprawnienia: Pakiet MS Office
Uprawnienia: Program Excel

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe, znajomość pakietu MS Office, AutoCAD, uprawinienia budowlane, prawo jazdy kat. B, 5 lat doświadczenia zawodowwego.Obowiązki:- przygotowywanie ofert dla zadań inwestycyjnych oraz aplikacji do programu inwestycji o szczególnym znaczeniu dla sportu- określanie wytycznych do programów funkcjonalno-użytkowych lub dokumentacji projektowej- opracowywanie opisów przedmiotów zamówień i wzorów umów- udział w spotkaniach z projektantami- dokonywanie oceny wykonanej dokumentacji projektowej/PFU- zawiadamianie właściwego organu o zamiarze rozpoczęcia robót budowlanych- kompletowanie dokumentów- protokólarne wprowadzenie wykonawcy na budowę i uczestniczenie w odbiorach robót- reprezentowanie COS na spotkaniach i naradach z wykonawcami i innymi uczestnikami procesu budowlanego- prowadzenie bieżącej korespondencji dot. zadań inwestycyjnych- uczestnictwo w przeglądach i odbiorach gwarancyjnych- opiniowanie ofert i aplikacji inwestycyjnych przygotowanych przez OPO- monitorowanie realizacji zadań inwestycyjnych i przeprowadzanie kontroli wewnętrznych, przygotowywanie biznes planów dla nowych inwestycji- prowadzenie korespondencji z Ministerstwem, OPO i uczestnikami procesu inwestycyjnego w zakresie realizowanych zadań[Pełna treść ogłoszenia, klauzula RODO: https://bip.cos.pl/2943/24-06-2021-specjalista-w-dziale-inwestycji-i-remontow]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy