kandydatów

Etat Pedagog

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie miejsce pracy: Warszawa

Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie
Pedagog
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/0450
OBOWIĄZKI:
- Zapoznanie się z sytuacją opiekuńczo-wychowawczą rodziny, zdiagnozowanie występujących problemów.- Określnie potencjału rodziny celem korekty niepożądanych zachowań.- Określenie zakresu i celu współpracy z rodziną.- Udzielanie bieżącego poradnictwa dla matek i dzieci ze szczególnym uwzględnieniem osób po doświadczeniach przemocy bądź doświadczających przemocy.- Organizowanie różnych form wsparcia w pełnieniu ról rodzicielskich, w tym zajęć wychowawczo-rozwojowych dla dzieci (działanie może być realizowane we współpracy z asystentem rodziny i opiekunem).- Pracę nad odbudowaniem bądź zbudowaniem więzi z najbliższymi.- Motywowanie do dbałości o zdrowie rodziny.- Naukę przestrzegania norm społecznych oraz prawidłowego rozumienia i pełnienia ról społecznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: pedagogika

Wymagania inne:

Zdolność do samodzielnej pracy i w warunkach wymagających podjęcia interwencji. Umiejętność pracy w zespole. Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.Min. 3-letnie doświadczenie w pracy z osobami zagrożonymi wykluczeniem społecznym, w tym z kobietami oraz dziećmi. Mile widziane doświadczenie w pracy w organizacjach pozarządowych. Znajomość warszawskiego systemu pomocy dla kobiet z dziećmi i kobiet w ciąży.

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie