kandydatów

Etat Rekruter IT

Firma: Power Media miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

Rekruter IT
Miejsce pracy: Warszawa Nr ref.: R/IT/WWA/D/KJ

Nasz klient: software house, który kreuje nowe rozwiązania w obszarze tworzenia stron internetowych, rozbudowaniu systemów webowych klasy B2B, B2C. Firma współpracuje z klientami z całego świata.

Miejsce pracy: Warszawa lub 100% zdalnie

Główne zadania:

  • rekrutowanie najlepszych talentów IT, prowadzenie kompleksowych procesów rekrutacyjnych (od sourcingu do zatrudnienia) przy wykorzystaniu różnych źródeł i narzędzi,
  • tworzenie, publikowanie i promowanie ofert pracy,
  • dbanie o pozytywny candidate experience na całym etapie procesu rekrutacyjnego,
  • systematyczne budowanie bazy kandydatów,
  • usprawnianie procesów rekrutacyjnych, otwartość na wyszukiwanie i wdrażanie nowych narzędzi,
  • współpraca i utrzymywanie relacji z agencjami pracy i freelancerami,
  • komunikacja z kadrą zarządzającą – analizowanie potrzeb, wsparcie, raportowanie.

Wymagania:

  • min. 2-letnie potwierdzone doświadczenie w zakresie rekrutacji IT ( doświadczenie z outsourcingiem/ w agencjach HR IT będzie dużym plusem),
  • praktyczne doświadczenie w rekrutacjach end-to-end przy wykorzystaniu różnych technik sourcingu i w prowadzeniu rozmów kwalifikacyjnych,
  • innowacyjne podejście do rekrutacji (wywiady kulturowe i oparte na wartościach),
  • zainteresowanie nowymi technologiami w rekrutacji (znajomość Boolean i X-ray Search, platform Linkedin, GitHub i StackOverFlow),
  • podstawowa wiedza o IT (stanowiska, języki programowania, bazy danych, narzędzia, technologie itd.),
  • umiejętność organizacji pracy i działania wielozadaniowo,
  • doskonała umiejętność posługiwania się j. angielskim w mowie i piśmie (część zespołu jest anglojęzyczna).

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy  B2B,
  • wsparcie szkoleniowe doświadczonych ekspertów HR,
  • elastyczne godziny pracy – sam/a decydujesz, kiedy wykonujesz swoją pracę – najważniejsze są jej efekty

Klauzula zgody:

Aplikując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław, do celów niezbędnych do realizacji danego i przyszłych procesów rekrutacji, aż do momentu pisemnego odwołania zgody. Ponadto zgadzam się na udostępnienie moich danych osobowych do celów związanych z realizacją procesów rekrutacyjnych innym administratorom danych osobowych - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Klauzula informacyjna:

Administratorem Twoich danych osobowych będzie IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować się używając adresu e-mail: iod@ifirma.pl. Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, w tym udostępniane innym administratorom - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych będzie przepis Kodeksu Pracy (art.22 1) a danych wykraczających poza zakres wynikający z przepisu podstawą będzie Twoja zgoda.Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych. Przewidywane kategorie odbiorców danych: zespół rekrutacyjny oraz kadra decydująca o zatrudnieniu. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.