kandydatów

Etat Operator Linii Wytłaczania

Firma: Gi Group Sp z o.o. miejsce pracy: Sochaczew

Gi Group to międzynarodowy dostawca usług z zakresu pracy tymczasowej i doradztwa personalnego.

Gi Group oferuje usługi m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji kandydatów oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym Gi Group działa w 57 krajach świata.

Usługi oferowane przez GI Group posiadają Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

W Polsce w skład grupy Gi Group wchodzą: Gi Group sp. z o.o., Grafton Recruitment, Wyser, TACK&TMI. Od roku 2021 szeregi naszej grupy zasila Work Service S.A., jedna z czołowych w Polsce firm branży HR, zapewniająca innowacyjne rozwiązania w obszarze zasobów ludzkich.

Operator Linii Wytłaczania
Miejsce pracy: Sochaczew
Zadania:
  • Obsługa lini produkcyjnej,
  • Wsparcie procesów produkcyjnych,
Wymagania:
  • Dobrej organizacji pracy,
  • Odpowiedzialności i zaangażowania,
  • Doświadczenia w pracy w obszarze produkcyjnym będzie dodatkowym atutem,
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Dofinansowanie posiłków,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Kartę sportową
  • Dodatkowe premie na Wielkanoc i Boże Narodzenie,
  • Dofinansowanie "wczasów pod gruszą" oraz wypoczynku dzieci i młodzieży,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacj