kandydatów

Etat Księgowa / Księgowy

Firma: NES Global Talent miejsce pracy: Warszawa

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla jednego z naszych Klientów, globalnego lidera w branży nieruchomości, prowadzimy obecnie rekrutację na stanowisko:

Księgowa / Księgowy
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Kalkulacja podatku VAT.
  • Sporządzanie deklaracji VAT-7, VAT UE.
  • Przygotowywanie jednolitego pliku kontrolnego (JPK)
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych.
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi m.in GUS, NBP.
  • Dekretacja i księgowanie faktur kosztowych oraz wprowadzanie ich do systemu.
  • Kontrola dokumentów pod względem formalnym, rachunkowym i podatkowym.
  • Analiza oraz uzgadnianie kont księgowych i rozrachunkowych.
  • Rozliczanie RMK czynnych.
Wymagania:
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (zdobyte najlepiej w branży usługowej B2B)
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne).
  • Znajomość Ustawy o Rachunkowości.
  • Znajomość przepisów podatkowych, szczególnie dotyczących VAT.
  • Znajomość zagadnień związanych z importem usług.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie w Excel)
  • Umiejętność organizacji pracy własnej, dokładność i rzetelność.
  • Znajomość programu SAP B1 oraz Symfonii – mile widziane.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin, na podstawie umowy o pracę.
  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Realne możliwości rozwoju poprzez szkolenia dopasowane do potrzeb.
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych, m.in opieka medyczna z pełną rehabilitacją, pakiet My Benefit.