kandydatów

Etat Frontend Developer

Firma: T-Mobile Polska S.A. miejsce pracy: Warszawa

Frontend Developer
Warszawa
Czego możesz się
spodziewać?

Kiedyś Telco kojarzyło się tylko z dużymi dostawcami, którzy dostarczają rozwiązania E2E, ale to już przeszłość! Teraz masz szanse tworzyć funkcjonalności programując je samemu w architekturze mikroserwisów, wykorzystując rozwiązania Open Source, korzystając z CI/CD i dedykowanej prywatnej chmury, która spełnia najbardziej restrykcyjne wymagania. Oprócz tego możesz nam pomóc budować team oparty o kulturę DevOsps w tym unikalnym obszarze. Wraz z 5G możliwości będą tylko rosły. Chcesz z nich skorzystać? Zapraszamy!

Zadania, które
na Ciebie czekają:
  • Implementacja aplikacji frontendowych zintegrowanych z corem telekomunikacyjnym
  • Tworzenie systemów i aplikacji działających w sieci telekomunikacyjnej
  • Wdrażanie dobrych praktyk programowania
  • Dbanie o jakość powstającego kodu
  • Dzielenie się wiedzą z innymi członkami zespołu

W realizacji
zadań
pomoże Ci:
  • Samodzielne projektowanie i wdrażanie rozwiązań
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość technologii React, Redux, GraphQL, node.js,  HTML, Java Script, CSS,
  • Umiejętność tworzenia elementów graficznych stron internetowych
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem aplikacji internetowych
  • Pisanie testów jednostkowych i e2e
  • Doświadczenie w praca w metodologii Agile.

Mile widziane:

  • Umiejętność programowania w języku Java 8 wzwyż
  • Umiejętność budowania backendu aplikacji webowych
  • Znajomość ELM i Haskell
Oferujemy:
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy oraz możliwość pracy zdalnej
  • Opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Bezpłatne miejsce parkongowe
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ekstra dzień wolny - świętuj urodziny lub imieniny z najbliższymi
  • i wiele innych...