kandydatów

Etat Specjalista SAP Basis

Firma: innogy Polska S.A. miejsce pracy: Warszawa

innogy Polska należy do największych koncernów energetycznych w Europie. Zajmujemy się sprzedażą energii odnawialnej, elektroenergetycznej, gazowej infrastruktury sieciowej, oraz carsharingu. W Polsce działamy głownie na terenie Warszawy, obsługując blisko milion Klientów!
Specjalista SAP Basis
Miejsce pracy: Warszawa
MM/IB/0521/Z
Poznaj zadania, jakie mamy dla Ciebie!
  • nowe instalacje, konfiguracje, migracje środowisk SAP
  • analiza oraz optymalizacja środowisk SAP w obszarze Basis
  • konsultacje i prace wdrożeniowe w zakresie architektury SAP Basis
  • rozwiązywanie incydentów dla obszaru SAP Basis
  • tworzenie kopii systemów oraz przywracanie danych (w tym opracowywanie oraz implementacja procedur backupowych)
60%- rozwój aplikacji/projekty

40%-utrzymanie aplikacji/analiza i rozwiązywanie problemów
Pasujesz do nas, jeśli:
  • masz min. 3 lata doświadczenia w pracy w obszarze SAP Basis
  • dobrze znasz i masz doświadczenie w pracy:
    • ze środowiskiem SAP HANA
    • ze środowiskiem Oracle
    • z systemami operacyjnymi Linux
  • masz podstawy z zakresu funkcjonowania sieci IP
  • znasz język angielski na poziomie umożliwiającym prowadzenie korespondencji i czytanie dokumentacji technicznej
  • przepadasz za pracą w Zespole, masz twórcze podejście do rozwiązywania problemów i efektywnie ustalasz priorytety w pracy
Dodatkowe punkty przyznajemy za:
  • certyfikację z obszaru technologii SAP
  • wykształcenie wyższe z zakresu informatyki, matematyki, nauk ścisłych
  • chęć do pracy z wieloma różnymi SAPami :) - posiadamy i wykorzystujemy szerokie portfolio produktów SAP
#To jasne, że dla Ciebie mamy
  • dwie premie w roku
  • kartę żywieniową zasilaną co miesiąc
  • dwa dodatkowe dni wolne
  • extra gotówkę na święta dla pracowników i podarunki dla dzieci
  • dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka

Ponadto dla Ciebie mamy:

kartę multisport, opiekę medyczną, sekcje sportowe, konkursy pracownicze