kandydatów

Etat Product Manager

Firma: PSCHEM Sp. Z O.O. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5211123, z dnia 2021-07-26

PSChem sp. z o.o. jest firmą z kapitałem zagranicznym. Zajmujemy się dystrybucją produktów chemicznych w kraju i zagranicą. Naszymi klientami są producenci wykorzystujący do wytwarzania swoich produktów surowce i półprodukty chemiczne. Obecnie do działu Przemysłu Spożywczego, Działu Kosmetyki, Działu Gumy i PVC poszukujemy:

Product Manager

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Obsługa obecnych klientów firmy oraz poszukiwanie nowych odbiorców surowców na terenie Polski,
  • Zarządzanie i nadzór nad podległą grupą produktów,
  • Zarządzanie polityką cenową produktów,
  • Opracowywanie i wykonanie planów rozwoju produktów,
  • Wprowadzanie nowych produktów do oferowanego portfolio, oraz modyfikacja istniejącego portfolio,
  • Doradztwo merytoryczne z zakresu powierzonej grupy produktów,
  • Uczestnictwo w przygotowaniach i realizacji działań wspierających sprzedaż produktów oraz w ramach przyjętej strategii,
  • Tworzenie analiz finansowych dla produktu - analizy sprzedaży i rentowności,
  • Rozwijanie i wdrażanie strategii produktu,
  • Bieżąca współpraca z działami Logistyki i Zakupów.

Wymagania

  • Znajomość polskiego rynku i produktów z danej branży,
  • Minimum 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Mile widziane doświadczenie w firmach dystrybucyjnych,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji,
  • Mile widziana znajomość języka rosyjskiego
  • Aktywność i wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,
  • Analityczne podejście do wykonywanej pracy,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Silne poczucie odpowiedzialności i zaangażowania w pracę,
  • Czynne Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wpływ na działanie operacyjne działu,
  • Interesująca praca w innowacyjnym, międzynarodowym środowisku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Wysokie prowizje,
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań,
  • Uczestnictwo w targach krajowych i zagranicznych.