kandydatów

Etat Kierownik robót budowlanych/ majster budowy

Firma: Miejski Urząd Pracy w Płocku miejsce pracy: Płock

Miejski Urząd Pracy w Płocku
Kierownik robót budowlanych/ majster budowy
Miejsce pracy: Płock
Numer: StPr/21/0764
OBOWIĄZKI:
1) prowadzenie robót oraz nadzór nad wykonywanymi pracami budowlanymi,2) prowadzenie dokumentacji technicznej robót i uzgodnień projektowych,3) sprawdzanie zgodności zakresu rzeczowo- materiałowego ujętego w dokumentacji z zakresem kontraktowym,4) odbiór oraz kontrola wykonywanych prac pod względem ilości, jakości oraz założonych terminów,5) organizowanie, rozdzielanie pracy na danym odcinku robót,6) sprawowanie bieżącego nadzoru nad zespołem pracowników w zakresie przestrzegania ustalonych zasad i jakości wykonywania robót budowlanych oraz przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy,7) współpraca i nadzorowanie podwykonawców,8) udział w procesie budżetowania,9) kontrola w zapewnieniu właściwej logistyki dostaw.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, budowlane

Wymagania inne:

- doświadczenie w budownictwie mieszkaniowy jedno- i wielorodzinnym min. 5 lat,- zaangażowanie, odpowiedzialność, samodzielność,- umiejętność efektywnego zarządzania zespołem oraz planowania i organizowania poszczególnych etapów prac budowlanych.

Miejsce pracy:

Płock

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Płocku