Etat Inżynier budowy – klimatyzacja, chłodnictwo, wentylacja

Firma: Pracownicy budowlani Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Firma świadcząca kompleksowe usługi w zakresie wykonawstwa instalacji klimatyzacji, wentylacji, centralnego ogrzewania oraz instalacji wodno- kanalizacyjnych osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Inżynier budowy.

Inżynier budowy – klimatyzacja, chłodnictwo, wentylacja

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania
  • Planowanie i koordynowanie procesu montażu instalacji sanitarnych
  • Nadzorowanie prac budowlanych i instalacyjnych pod względem jakości i terminowości
  • Analiza dokumentacji projektowej oraz wymagań technicznych w zakresie instalacji sanitarnych, w szczególności instalacji wentylacji i klimatyzacji
  • Prowadzenie dokumentacji w zakresie robot sanitarnych oraz sporządzanie dokumentacji powykonawczej
  • Dbałość o dobre relacje z klientami
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe o kierunku Inżynieria środowiska lub pokrewne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość branży sanitarnej, w szczególności instalacji wentylacji i klimatyzacji
  • Mile widziane posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami w branży sanitarnej
  • Dyspozycyjność, gotowość do jednodniowych wyjazdów w delegacje
Dodatkowe informacje o pracy

Oferujemy: Ciekawą pracę w stabilnej, prężnie działającej firmie Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kwalifikacji Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop) Wsparcie kadry kierowniczej Wynagrodzenie w przedziale 6 000 - 10 000 zł netto Możliwość zebrania praktyki do uprawnień

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji. | Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.