kandydatów

Etat Specjalista ds. rekrutacji i HR

Firma: P.U. JAREX Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5262194, z dnia 2021-07-28

PU JAREX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. to prężnie działająca od 2005 roku firma z sektora budowlano-energetycznego. Specjalizujemy się w wykonawstwie projektów takich jak: Energia Odnawialna (Farmy Wiatrowe i Farmy Fotowoltaiczne), Kolej, Tramwaje, Elektroenergetyka i Teletechnika. Nasza firma zatrudnia obecnie ponad 150 pracowników. Oferujemy możliwości udziału w prestiżowych kontraktach. Naszym atutem są wiedza i umiejętności, dbałość o bezpieczeństwo i rozwój pracowników.

Dołącz do nas i buduj swoją karierę z nami!

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. rekrutacji i HR

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Dołącz do nas i buduj swoją karierę z nami!

Zakres obowiązków
  • tworzenie strategii rekrutacji
  • przeprowadzanie i zarządzanie procesem rekrutacji
  • koordynacja obecnego poziomu zatrudnienia oraz bieżący kontakt z pracownikami
  • identyfikacja talentów wewnątrz organizacji oraz wykrywanie potencjału ludzkiego
  • aktywne poszukiwanie kandydatów (tworzenie ogłoszeń, kampanii, etc.)
  • utrzymywanie kontaktu mailowego i telefonicznego z kandydatami na wszystkich etapach rekrutacji
  • prowadzenie i planowanie spotkań rekrutacyjnych oraz uczestniczenie w rozmowach z kandydatami
  • analiza rynku pracy pod kątem informacji o najnowszych trendach
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

  • doświadczenie w zakresie rekrutacji i retencji pracowników (preferowana branża budowlana)
  • samodzielność oraz bardzo dobrej organizacja pracy
  • świetne zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne
  • dbałość o partnerskie relacje z kandydatem, feedbacku oraz kontaktu na każdym etapie rekrutacji
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • mile widziane ukończone studia kierunkowe
  • znajomość pakietu MS Office
  • zaangażowanie oraz umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • umowę o pracę lub możliwość zatrudnienia na umowę B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie i premię uznaniową
  • ciekawą praca w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego i wdrażania własnych pomysłów
  • niezbędne narzędzia pracy

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 28-07-2021
Wyświetleń: 153