Etat Wydawca-redaktor portalu o tematyce biznesowo-ekonomicznej

Firma: Iberion sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

IBERION to jedna z największych polskich grup mediowych wydawca internetowych portali tematycznych docierających co miesiąc do milionów internautów. Należą do niej między innymi takie serwisy jak: Goniec.pl - portal rozrywkowo-informacyny, BiznesInfo.pl - czołowy portal finansowy, ŚwiatGwiazd.pl - portal o celebrytach i showbiznesie, Światsportu.pl- portal sportowy, WTV - nowa telewizja internetowa, Pacjenci.pl - portal medyczny oraz AntyFake.pl - jeden z pierwszych portali factcheckingowych oraz Turyści.pl - nowy serwis o podróżach. Firmę tworzą pełni energii ludzie, dla których praca jest równocześnie największą pasją.

Wydawca-redaktor portalu o tematyce biznesowo-ekonomicznej
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Dobór i selekcja tematów do publikacji na portalu
  • Tworzenie treści związanych z tematyką biznesowo-ekonomiczną
  • Zarządzanie treściami umieszczanymi na stronie głównej serwisu
  • Decydowanie o czasie publikacji poszczególnych materiałów
  • Promocja treści portalu na Facebooku w ramach wykorzystania zasięgów organicznych
  • Zarządzanie sposobem ekspozycji treści na stronie głównej
  • Kontrola poprawności materiałów pod kątem SEO
  • Kontrola jakości publikowanych materiałów
  • Odpowiedzialność za wyniki odsłonowe portalu
  • Kontakt z instytucjami zewnętrznymi
Wymagania:
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w tematyce wskazanej w ogłoszeniu
  • Wykształcenie powiązane z tematyką biznesowo-ekonomiczną
  • Zorientowanie na cel, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji oraz pracy pod presją czasu
  • Zainteresowanie tematyką związaną z serwisem
  • Doświadczenie w przygotowaniu i redagowaniu tekstów
  • Znajomość zasad tworzenia treści pod kątem SEO
  • Znajomość podstawowych zasad dotyczących Facebooka
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Dodatkowy dzień wolny – Wolne urodzinowe
  • Duże perspektywy rozwoju
  • Ubezpieczenie zdrowotne Medicover
  • Luźną atmosferę i brak dress code
  • Służbowego laptopa

Preferowana dyspozycyjność „od zaraz".