kandydatów

Etat Telefoniczny Doradca Klienta

Firma: Telbridge Sp. z o.o. miejsce pracy: Radom

Od 2005 roku świadczymy usługi call center dla naszych Partnerów. Specjalizujemy się w telefonicznej obsłudze klienta dla sektorów telekomunikacyjnych, ubezpieczeniowych oraz bankowych. W 6 oddziałach w Polsce zatrudniamy ponad 1500 pracowników.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Telefoniczny Doradca Klienta
Miejsce pracy:
Radom
Twoje najważniejsze zadania to:
  • telefoniczna obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy
  • wprowadzanie danych do systemu
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami
Oczekujemy od Ciebie:
  • wykształcenia min. średniego
  • komunikatywności i zaangażowania
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktu z innymi
  • podstawowej znajomości obsługi komputera
Oferujemy:
  • długotrwałą i stabilną współpracę z możliwością awansu
  • atrakcyjne wynagrodzenie 18.30zł/h + premie uzależnione od Twoich wyników
  • elastyczny grafik dopasowany do Ciebie
  • profesjonalne szkolenia wstępne w pełni przygotowujące do współpracy (nie musisz posiadać doświadczenia)
  • kartę MultiSport,
  • program lojalnościowy, konkursy z ciekawymi nagrodami
  • wsparcie przełożonego oraz pozytywną atmosferę
Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez TELBRIDGE sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w ul. Zagnańska 49, 25 – 528 Kielcach w celach rekrutacyjnych i wykorzystanie mojego numeru kontaktowego i adresu e-mail do w/w celu.
Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego IOD (iod@telbridge.pl) spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.