kandydatów

Etat Stażysta HR ds. Wsparcia Biznesu

Firma: CEMEX Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Stażysta HR ds. Wsparcia Biznesu
Miejsce pracy: Warszawa

Miejsce pracy: Warszawa (The Park, ul. Krakowiaków 46, Warszawa);

Roczny, płatny program stażowy
w oparciu o umowę o pracę (na pełen etat)

Szukasz doświadczenia, które pozwoli Ci zdobyć praktyczne umiejętności? Chcesz zobaczyć, jak na co dzień pracuje Dział HR jako wsparcie dla biznesu w międzynarodowym środowisku? Komunikujesz się swobodnie w języku angielskim?

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się pod okiem jednego z naszych HR Business Partnerów!

Zadania na stanowisku
  • Pomoc w realizacji procesów personalnych w przydzielonych obszarach biznesowych;
  • Wsparcie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych (przygotowywanie ogłoszeń, kontakt z kandydatami, udział w rozmowach rekrutacyjnych);
  • Wsparcie przy przygotowywaniu i wdrażaniu projektów HR;
  • Przygotowywanie raportów, analiz i baz danych z zakresu HR oraz aktywny udział w analizie wskaźników HR;
  • Utrzymywanie sprawnego obiegu uporządkowanej i kompletnej dokumentacji HR;
  • Codzienna praca z narzędziami i systemami IT w obszarze HR (m.in. SAP);
  • Bieżące wsparcie HR Business Partnera
Wymagania formalne
  • Wykształcenie wyższe z obszaru związanego z ZZL i/lub doświadczenie w formie praktyk/staży w obszarze HR;
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (codzienny kontakt ze współpracownikami w innych krajach, udział w rekrutacjach prowadzonych w j.angielskim);
  • Podstawowa znajomość prawa pracy;
  • Dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office (w szczególności MS Excel);
  • Mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu samochodu;
  • Gotowość do pracy w pełnym wymiarze czasu pracy (40h tygodniowo), w tygodniu roboczym poniedziałek - piątek
Co możesz zyskać pracując w CEMEX?
  • Roczny, pełen wyzwań staż w międzynarodowym środowisku
  • Dostęp do platformy e-learningowej
  • Rozbudowany system benefitów (m.in. rozszerzony pakiet medyczny w LUXMED, Karta FitProfit, MyBenefit, bonus świąteczny, Nagrody za osiągnięcia, itp)
  • Pracę w przyjaznym zespole, w którym ceni się twórcze myślenie, dzielenie się wiedzą i doświadczeniami
  • Możliwość rozwoju, nauki i zdobywania doświadczenia w różnych obszarach biznesu