kandydatów

Etat Asystent / Asystentka Biura

Firma: TELCOP miejsce pracy: Warszawa

TELCOP dostawca rozwiązań z branży IT

TELCOP Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z branży elektronicznej. Zajmujemy się sprzedażą, wynajmem i serwisem kopiarek, drukarek, oraz urządzeń wielofunkcyjnych. Stawiamy na zgrany zespół chcący wspólnie budować relacje z naszymi klientami. W związku z rozwojem poszukujemy:

Asystent / Asystentka Biura
Miejsce pracy: Warszawa
 Oczekiwania:
  • wykształcenie minimum średnie
  • umiejętność budowania relacji z ludźmi w kontaktach bezpośrednich i przez telefon
  • umiejętność przekonywania
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • sumienność, dokładność i zaangażowanie
  • płynna obsługa biurowych programów komputerowych
Podstawowe obowiązki:
  • kontakt z klientami firmy
  • przyjmowanie zleceń
  • fakturowanie
  • monitoring należności
  • archiwizacja dokumentacji
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • miłą atmosferę pracy w młodym zespole
  • przeszkolenie w pełnym zakresie
  • motywacyjny system wynagrodzenia