kandydatów

Etat Asystent / Asystentka w Dziale Audytu

Firma: BPG Polska Audyt Sp z.o.o miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5264699, z dnia 2021-07-28

BPG Polska Audyt sp. z o.o. należy do uznanej na niemieckim i polskim rynku grupy firm audytorskich i doradczych. Specjalizujemy się w świadczeniu usług badania sprawozdań finansowych, outsourcingu księgowego i kadrowo-płacowego oraz doradztwa podatkowego i biznesowego dla przedsiębiorstw. BPG jest członkiem organizacji Kreston International, która skupia firmy audytorskie i doradcze w prawie 100 krajach. Nasza Grupa zatrudnia ponad 200 pracowników w Polsce i Niemczech.

Do naszego Zespołu poszukujemy obecnie:

Asystent / Asystentka w Dziale Audytu

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Zatrudniony Pracownik swoim doświadczeniem wzmocni Działu Audytu, który specjalizuje się w świadczeniu usług badania sprawozdań finansowych i pakietów konsolidacyjnych naszych klientów.

Zakres obowiązków obejmuje:

  • uczestnictwo w projektach związanych z badaniem sprawozdań finansowych firm średniej wielkości z kapitałem zagranicznym,
  • praca pod kierunkiem biegłego rewidenta,
  • sporządzanie dokumentacji rewizyjnej (głównie w formie elektronicznej),
  • przygotowywanie raportów i elementów dokumentacji w języku niemieckim i angielskim,
  • przygotowywanie dokumentacji związanej z badaniem pakietów konsolidacyjnych według przepisów UoR, IAS/IFRS, HGB,
  • utrzymywanie kontaktów z klientami polskimi i zagranicznymi.

Wymagania

  • wykształcenia wyższego,
  • dobrej znajomości języka angielskiego pozwalającego na swobodną komunikację,
  • znajomości przepisów z obszaru rachunkowości i prawa podatkowego,
  • bardzo dobrej organizacji pracy,
  • staranności i dokładności.

Oferujemy

  • przyjazną atmosferę pracy, w tym m.in. wyjazdy integracyjne i zespołowe spotkania,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez pracę dla klientów z różnych branż,
  • szkolenia zawodowe i językowe (język angielski i niemiecki),
  • współfinansowanie pakietu ubezpieczeń zdrowotnych,
  • pracę w nowoczesnej przestrzeni biurowej w dogodnej lokalizacji w bezpośrednim sąsiedztwie m.in. metra Dworzec Gdański, linii tramwajowych i autobusowych, stacji PKP.