kandydatów

Etat Specjalista ds. ochrony środowiska

Firma: Dawtona Frozen Sp. z o.o. miejsce pracy: Błonie

Wiodący polski producent przetworów owocowo-warzywnych poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. ochrony środowiska
Miejsce pracy: Błonie (mazowieckie)
Nr ref.: 01/08/2021
Zadania:
  • Prowadzenie ewidencji i sprawozdawczości z zakresu gospodarki odpadami w zakładzie produkcyjnym
  • Współpraca z organizacją odzysku, sprawozdawczość w zakresie wprowadzającego produkty w opakowaniach
  • Zarządzanie gospodarką wodno-ściekową na terenie zakładu produkcyjnego, znajomość zagadnień związanych z oczyszczaniem ścieków z przetwórstwa owocowo warzywnego
  • Naliczanie opłaty środowiskowej z tytułu korzystania ze środowiska
  • Prowadzenie zadań wynikających z Prawa Wodnego w zakresie poboru wody z własnych ujęć
  • Mile widziana znajomość tworzenia Kart Informacyjnych przedsięwzięcia
  • Współpraca z jednostkami pomiarowymi oraz organami kontroli
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe – w zakresie ochrony środowiska, preferowane z zakresu gospodarki wodno-ściekowej
  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w zakładzie produkcyjnym na powyższym stanowisku
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilność zatrudnienia
  • Pracę w firmie o znaczącej pozycji na rynku
  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 29-07-2021
Wyświetleń: 156