kandydatów

Etat Assistant Project Manager

Firma: ISS Facility Services Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

People make places
Assistant Project Manager
Miejsce pracy: Warszawa

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS założonej w 1901 r., jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services.

W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2 000 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie działu Workplace Experience w zadaniach administracyjnych
  • Monitorowanie kompletności i terminowości realizacji poszczególnych etapów projektów
  • Przygotowywanie raportów, zestawień i pism, prezentacji na potrzeby projektów
  • Samodzielna realizacja projektów z obszaru Workplace
  • Wsparcie i rozwój programu zastępstw recepcyjnych
  • Pełnienie obowiązków w zakresie zastępstw recepcyjnych

 Wymagania:

  • Wykształcenie: wyższe lub w trakcie studiów (psychologia, socjologia, architektura wnętrz, projektowanie graficzne lub administracja)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Samodzielność i proaktywność w realizacji zadań
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Sprawna obsługa komputera i pakietu MS Office (Excel, PPT)
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Pełne wdrożenie stanowiskowe
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Przyjazne i pomocne środowisko pracy
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Zdobycie doświadczenia i rozwój w strukturach światowego dostawcy usług FM