kandydatów

Etat Inspektor ds. zamówień publicznych (nr ref. 162/tz/21)

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Inspektor ds. zamówień publicznych (nr ref. 162/tz/21)
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/09037
OBOWIĄZKI:
- przeprowadzanie postępowań o udzielenie zamówień publicznych- opracowywanie w oparciu o materiały otrzymane z właściwych merytorycznie działów dokumentów wydawanych wykonawcom (specyfikacje, zaproszenia itp.)- opracowywanie dokumentacji związanej z prowadzonymi postępowaniami- prowadzenie rejestrów postępowań, umów, korespondencji (SQL)- prowadzenie elektronicznych rejestrów zmówieni publicznych- uczestniczenie w pracach komisji przetargowych, komisji konkursowych- współdziałanie z pozostałymi pracownikami działu Zamówień Publicznych oraz pracownikami ZGN w Dzielnicy m. st. Warszawy i wchodzących w jego skład DOM-ami w realizacji w/w obowiązków- wykonywanie innych czynności powierzonych przez przełożonych- ogłaszanie za pomocą Portalu internetowego Urzędu Zamówień Publicznych informacji o wszczęciu postępowań, o udzielanych zamówieniach- ogłaszanie za pomocą Portalu internetowego Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej informacji o wszczęciu postępowań, o udzielanych zamówieniach- ogłaszanie za pomocą platformy Marektplanet informacji o wszczęciu postępowań, o udzielanych zamówieniach- ogłaszanie przy pomocy strony internetowej m. st. Warszawy informacji o wszczęciu postępowań, o udzielanych zamówieniach, prowadzenie Księgi Zamówień Publicznych- przygotowywanie projektów umów do prowadzonych postępowań przetargowych, konkursowych, aneksów- przygotowywanie planu zamówień publicznych na rok bieżący i kolejny- wykonywanie pracy zgodnie z przepisami i zasadami bhp oraz stosowanie się do wydawanych w tym zakresie poleceń i wskazówek przełożonych- zachowanie tajemnicy służbowej w zakresie działania Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy obsługi biurowej
Wykształcenie: średnie zawodowe, inne
Uprawnienia: Zamówienia publiczne
Uprawnienia: Pakiet MS Office

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne:- obywatelstwo polskie (o stanowisko mogą ubiegać się również osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zgodnie z art. 11 ust. 2 i 3 ustawy z dnia 21 listopada 2008r. o pracownikach samorządowych Dz. U. z 2019 r. poz. 1282);- pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych;- niekaralność za umyślne przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwa skarbowe;- wykształcenie średnie;- znajomość regulacji prawnych w zakresie: ustaw i aktów wykonawczych związanych z systemem zamówień publicznych, ustawa o ochronie danych osobowych- bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu biurowego MS Office, klienta poczty Mozilla Thunderbird;- staż pracy minimum 4 lata w przypadku osób ze średnim wykształceniem, staż pracy minimum 2 lata w przypadku osób z wyższym wykształceniem. Wymagania dodatkowe: - minimum 1 rok doświadczenia przy udzielaniu zamówień publicznychObowiązki: - przeprowadzanie postępowań o udzielenie zamówień publicznych- opracowywanie w oparciu o materiały otrzymane z właściwych merytorycznie działów dokumentów wydawanych wykonawcom (specyfikacje, zaproszenia itp.)- opracowywanie dokumentacji związanej z prowadzonymi postępowaniami- prowadzenie rejestrów postępowań, umów, korespondencji (SQL)- prowadzenie elektronicznych rejestrów zmówieni publicznych- uczestniczenie w pracach komisji przetargowych, komisji konkursowych- współdziałanie z pozostałymi pracownikami działu Zamówień Publicznych oraz pracownikami ZGN w Dzielnicy m. st. Warszawy i wchodzących w jego skład DOM-ami w realizacji w/w obowiązków- wykonywanie innych czynności powierzonych przez przełożonych- ogłaszanie za pomocą Portalu internetowego Urzędu Zamówień Publicznych informacji o wszczęciu postępowań, o udzielanych zamówieniach- ogłaszanie za pomocą Portalu internetowego Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej informacji o wszczęciu postępowań, o udzielanych zamówieniach- ogłaszanie za pomocą platformy Marektplanet informacji o wszczęciu postępowań, o udzielanych zamówieniach- ogłaszanie przy pomocy strony internetowej m. st. Warszawy informacji o wszczęciu postępowań, o udzielanych zamówieniach, prowadzenie Księgi Zamówień Publicznych- przygotowywanie projektów umów do prowadzonych postępowań przetargowych, konkursowych, aneksów- przygotowywanie planu zamówień publicznych na rok bieżący i kolejny- wykonywanie pracy zgodnie z przepisami i zasadami bhp oraz stosowanie się do wydawanych w tym zakresie poleceń i wskazówek przełożonych- zachowanie tajemnicy służbowej w zakresie działania Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy[Pełna treść oferty, wymagane dokumenty: http://www.zgnmokotow.waw.pl/index.php?option=com_content&view=category&id=54&Itemid=128]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy