kandydatów

Etat Asystentka Prezesa Zarządu

Firma: Haer miejsce pracy: Piaseczno

Ogłoszenie numer: 5274092, z dnia 2021-07-30

Jesteśmy agencją konsultingową specjalizującą się w branży retail.

U nas połączenie pasji i podwójnej energii daje wyjątkowe rezultaty. W haer swoją pasję i zawodowe aspiracje realizują wyłącznie specjaliści, którzy naprawdę cenią i lubią swoją pracę. To dlatego dla naszego zespołu osiąganie ambitnych celów Klienta nie jest trudne. Pracujemy z całkowitym zaangażowaniem i lubimy wygrywać.

Jesteśmy przekonani, iż przyszłość należy do ludzi kompetentnych, dlatego pracujemy zgodnie z filozofią nieustannego doskonalenia się. By pomagać naszym Klientom i Kandydatom dokonywać najlepszych wyborów, sami ciągle uzupełniamy naszą wiedzę i gromadzimy doświadczenia. A bliskie kontakty z ciekawymi osobami z branży to nasza codzienność.

Asystentka Prezesa Zarządu

Miejsce pracy: mazowieckie / Piaseczno

Opis stanowiska

  • Wsparcie w organizacji terminarza Prezesa
  • Wsparcie w planowaniu i organizacji spotkań
  • Przygotowywanie notatek ze spotkań
  • Tworzenie raportów
  • Organizacja podróży Prezesa (rezerwacja lotów, hoteli)
  • Prowadzenie oficjalnej korespondencji
  • Dbanie o sprawny i terminowy obieg dokumentacji oraz ogólne wsparcie w kwestiach administracyjnych
  • Dbanie o sprawną komunikację pomiędzy pracownikami a Prezesem
  • Załatwianie zadań zleconych przez Prezesa

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok
  • Biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym
  • Duże zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Bardzo dobra zdolność organizacji pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Odpowiedzialność
  • Dyspozycyjność (możliwe nadgodziny i udział w wyjazdach służbowych)
  • Wykształcenie wyższe

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe zgodne z kompetencjami zatrudnionej osoby
  • Praca w dużej firmie, u jednego z liderów w swojej branży