kandydatów

Etat Inspektor

Firma: Komenda Rejonowa Policji Warszawa II miejsce pracy: Warszawa

Komenda Rejonowa Policji Warszawa II
Komendant Rejonowy Policji Warszawa II poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Inspektor
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 82093

Warunki pracy

- praca w siedzibie urzędu, - kontakt telefoniczny i bezpośredni z petentami, - naturalne oświetlenie, - wymuszona pozycja ciała, - praca przy monitorze ekranowym powyżej połowy dobowego czasu pracy, - bariery architektoniczne - budynek nie jest dostosowany dla osób niepełnosprawnych z uwagi na prowadzone prace remontowe na szeroką skalę

Zakres zadań

  • prowadzenie ewidencji pism wpływających i wychodzących z sekretariatu Komendanta Komisariatu, jego zastępcow ,
  • odbiór oraz nadawanie korespondencji, e-poczty zwykłej, poleconej i spec poczty, zapewnienie terminowej i prawidłowej wymiany korespondencji, prowadzenie ewidencji, rejestrów obiegu korespondencji,
  • kompletowanie i przedkładanie Komendantowi i jego zastępcom otrzymanej korespondencji i przekazywanie jej zgodnie z dekretacją,
  • przyjmowania i gromadzenie od policjantów/pracowników spraw ostatecznie zakończonych, tworzenie zbiorów archiwalnych i składanie do archiwum zgodnie z JRWAP,
  • redagowanie krótkich pism na polecenie naczelnika wskazanego wydzialu lub jego zastępcy w celu wsparcia przelożonego w bieżacej pracy
  • przekazywanie komunikatów, poleceń i ustaleń organizacyjnych policjantom/pracownikom wskazanego wydziału,
  • bezpośrednia obsługa interesanta w celu zabezpieczenia obsługi informacyjnej
  • uczestniczenie w pracach komisji do brakowania dokumentów, których okres przechowywania w Wydziale minął, udzielanie pomocy pracownikom Wydzialu w klasyfikowaniu spraw ostatecznie zakończonych, udostępnianie upowaznionym podmiotom materialow i dokumentów,

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • znajomość pracy na komputerze i aplikacji komputerowych
  • komunikatywność
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • umiejętności interpersonalne na poziomie podstawowym
  • dostęp do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą "poufne" lub zgoda na postępowanie sprawdzające
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe