kandydatów

Etat Administrator IT

Firma: UNI-COM.pl Marcin Kłosiński miejsce pracy: Żyrardów

Ogłoszenie numer: 5196363, z dnia 2021-07-30

EITI - Jesteśmy zespołem ludzi, którzy aktywnie, z zaangażowaniem zmieniają sposób, w jaki ludzie korzystają z nowoczesnych usług cyfrowych. Praca u nas to sposób na zdobycie specjalistycznej wiedzy, ale też miejsce, gdzie spotykają się ludzie otwarci, którzy tworzą kreatywną atmosferę w miejscu pracy i poza nim. Potrafimy docenić efekty jakie przynosi indywidualna praca, twórczy wysiłek, kreatywna postawa.

UWAGA WYMAGANE DOŚWIADCZENIE

Administrator IT

Miejsce pracy: mazowieckie / Żyrardów

Opis stanowiska

  • administracja systemami Windows Server ActiveDirectory, DHCP, DNS
  • administracja środowiskiem wirtualizacyjnym Vmware (instalacja, konfiguracja, aktualizacje, rozwiązywanie problemów)
  • administracja i konfiguracja systemów backupu danych Veeam
  • analiza i rozwiązywanie problemów w obszarach IT
  • administracja sieci TCP/IP, konfiguracja routerów, firewall, utm (Fortigate, Mikrotik, Ubiquiti)
  • raportowanie wykonanych zadań

Wymagania

  • doświadczenie w administracji usługami Windows, Active Directory, Vmware
  • doświadczenie w systemach backupu
  • doświadczenie w administracji i utrzymaniu infrastruktury sieci LAN/WAN, routery: Fortinet, Mikrotik
  • znajomość zagadnień licencjonowania oprogramowania
  • mile widziane doświadczenie z MS365
  • rozwinięte zdolności interpersonalne, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • kreatywność i zdolność analizowania problemów
  • znajomość języka angielskiego (czytanie dokumentacji technicznej)
  • odpowiedzialność i zaangażowanie
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • interesującą i rozwijającą pracę
  • kontakt z nowymi technologiami informatycznymi
  • możliwość zdobycia wiedzy oraz doświadczenia

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 30-07-2021
Wyświetleń: 150