kandydatów

Etat Kierownik Projektów

Firma: Medicover sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Kierownik Projektów
Miejsce pracy: Warszawa
Twoje zadania:
  • Prowadzenie projektów zgodnie z obowiązującą w Medicover metodologią
  • Współudział w definiowaniu uzasadnienia biznesowego dla projektów
  • Zapewnianie realizacji celów projektu zgodnie z określonym budżetem
  • Wybór, ocena i współpraca z dostawcami w ramach projektów i na etapie utrzymania rozwiązań
  • Tworzenie i zarządzanie planem projektu, ryzykami i zagadnieniami projektowymi
  • Zapewnianie komunikacji z interesariuszami projektu
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji projektowej
  • Wykonywanie analizy procesów i specyfikacji wymagań, optymalizacja procesów
Nasze oczekiwania:
  • Minimum 3 lata doświadczenia w prowadzeniu projektów w obszarze finansowo - księgowym
  • Praktyczna znajomość metodyki prowadzenia projektów (Prince2, PMI)
  • Biegła znajomość pakietu MS Office
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - min. B2
  • Doskonale rozwinięta umiejętność komunikacji z interesariuszami projektu
  • Umiejętność perswazji i argumentowania
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Samodzielność w działaniu
  • Znajomość procesów Order-to-Cash (mile widziane)
Oferujemy:
  • Pracę w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość pracy zdalnej (z możliwością pojawiania się w biurze wg. potrzeb)
  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe Medicover Sport), zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW
  • Angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok"
  • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover