kandydatów

Etat Kierownik Projektów PV

Firma: HGS Sun miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5283029, z dnia 2021-07-30

HSG Sun – to prężnie rozwijającą się firma w branży fotowoltaiki, działająca na terenie całego kraju.

W związku z dalszym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Kierownik Projektów PV

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: KP 08/21

Opis stanowiska

Powierzymy Tobie następujące zadania:
  • Analizę lokalizacji dla farm fotowoltaicznych
  • Negocjacje i zawieranie umów zabezpieczających prawa do terenu
  • Przeprowadzenie procedury uzyskania pozwolenia na budowę
  • Koordynacja procesu projektowego pomiędzy właścicielami nieruchomości, urzędami gmin powiatów i innymi uczestnikami postępowania administracyjnego
  • Umiejętność prowadzenie procesu due dilligence projektów PV
  • Analizę i uzgodnienie warunków przyłączenia instalacji do sieci z właściwym operatorem energetycznym
  • Przygotowanie do realizacji gotowych projektów farm fotowoltaicznych
  • Stałe nadzorowanie terminów, kosztów i jakości całego procesu planistyczno-projektowego
  • Koordynację przepływu informacji i wsparcie procesu decyzyjnego zleceniodawców i zleceniobiorców
  • Inicjowanie i wdrażanie optymalizacji projektów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (OZE/elektryka/energetyka/architektura/budownictwo)
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z elektryką na farmach PV
  • Znajomość języka angielskiego
  • Minimum roczne doświadczenie w branży OZE na podobnym stanowisku
  • Znajomość uwarunkowań prawnych i przepisów budowlanych w zakresie OZE
  • Szeroką wiedzę z zakresu instalacji fotowoltaicznych
  • Czynne prawo jazdy kategorii B oraz gotowość do odbywania podróży służbowych

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz dużych perspektywach rozwojowych
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Atrakcyjną lokalizację biura – w pobliżu Ronda „Radosława”
  • Pracę w miłej atmosferze w gronie profesjonalistów

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 30-07-2021
Wyświetleń: 138