Etat Główny Specjalista w Wydziale Kontroli Wewnętrznej w Biurze Nadzoru Wewnętrznego

Firma: Centrala NFZ miejsce pracy: Warszawa

Główny Specjalista
w Wydziale Kontroli Wewnętrznej
w Biurze Nadzoru Wewnętrznego

Numer ogłoszenia: BNW/21/153
Miejsce pracy: Warszawa

(umowa o pracę / pełen etat)

Termin składania ofert: 16.08.2021 r.

Szczegóły oferty

GŁÓWNE ZADANIA:
  • przeprowadzanie w komórkach organizacyjnych Centrali i oddziałach wojewódzkich Funduszu kontroli planowych oraz doraźnych, zleconych przez Prezesa Funduszu;
  • dokumentowanie wyników kontroli, a w szczególności zbieranie dowodów kontroli, sporządzanie akt kontroli, sporządzanie wystąpień pokontrolnych i sprawozdań z przeprowadzonych kontroli;
  • przedstawianie wniosków służących rozwiązywaniu problemów i spraw zdiagnozowanych na podstawie przeprowadzonych kontroli wewnętrznych i wymagających działań naprawczych;
  • opracowywanie programu lub tematyki do przeprowadzanych postępowań kontrolnych;
  • monitorowanie wykonywania przez komórki organizacyjne Centrali i oddziały wojewódzkie Funduszu wniosków i zaleceń pokontrolnych sformułowanych przez Najwyższą Izbę Kontroli i inne uprawnione organy kontroli zewnętrznej;
  • monitorowanie wykonywania przez komórki organizacyjne Centrali i oddziały wojewódzkie Funduszu wniosków i zaleceń pokontrolnych sformułowanych w toku przeprowadzanych planowych i doraźnych kontroli wewnętrznych;
  • prowadzenie rejestru upoważnień i realizacji kontroli wewnętrznej;
  • współuczestniczenie w opracowywaniu planu pracy, planu kontroli i okresowych sprawozdań wynikających z Regulaminu organizacyjnego.
WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie: wyższe ekonomiczne, prawnicze, medyczne, administracyjne lub zdrowie publiczne;
  • lata pracy zawodowej: minimum 5 lat stażu pracy;
  • dyspozycyjność, gotowość do pracy związanej z częstymi delegacjami służbowymi poza Warszawę.

Wymagania dodatkowe:

  • doświadczenie zawodowe w administracji publicznej lub w jednostkach związanych z ochroną zdrowia;
  • doświadczenie związane z przeprowadzaniem czynności kontrolnych;
  • znajomość ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych z rozporządzeniami do ustawy;
  • znajomość kodeksu postępowania administracyjnego;
  • znajomość prawa zamówień publicznych;
  • bardzo dobra znajomość zagadnień dotyczących systemu ochrony zdrowia;
  • ukończone szkolenia/kursy/studia podyplomowe dotyczące zagadnień kontroli;
  • znajomość pakietu MS Office;
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem i pracy pod presją czasu;
  • organizacja pracy i zarządzanie własnym czasem;
  • asertywność;
  • logiczne i analityczne myślenie;
  • chęć rozwoju;
  • skupienie na celu i nastawienie na realizację zadań;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • zaangażowanie, profesjonalizm, wysoka kultura osobista.

Wymagane dokumenty:

  • CV;
  • podpisany kwestionariusz osobowy;
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie;
  • kopie dokumentów potwierdzających lata pracy zawodowej z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie lub prowadzenia działalności gospodarczej;
  • kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi;
  • podpisane oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów) .

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.

ZAPRASZAMY

W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy dla Ciebie dostępni pod adresem e-mail: rekrutacja@nfz.gov.pl.