kandydatów

Etat Pracownik ds. Kontaktów z Klientem

Firma: UPS Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

UPS Polska poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Pracownik ds. Kontaktów z Klientem
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: PAC/04/21

miejsce pracy: Warszawa – Prądzyńskiego 1/3  lub Warszawa – KOR 47

Główne zadania:
  • Obsługa telefoniczna i prowadzenie korespondencji elektronicznej z Klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi w celu udzielenia informacji na temat przesyłek;
  • Kompletowanie dokumentów celnych dla Agentów Celnych i kontrola ich poprawności;
  • Obsługiwanie systemów operacyjnych i sporządzanie raportów;
  • Kontakty z Oddziałami terenowymi UPS w celu realizacji obsługi celnej przesyłek;
  • Odpowiedzialność za utrzymanie wymaganych stanfardów jakości;
  • Dbanie o prawidłowy przepływ informacji.
Oczekiwania wobec kandydata:
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, zaangażowanie,
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
Oferujemy:
  • Umowę o pracę bez okresu próbnego
  • Pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji - polityka awansu wewnętrznego
  • Bardzo atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, PPE, karta multisport)
,,Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez spółkę UPS Polska Sp. z o.o. w siedzibą w Warszawie ul. Prądzyńskiego1/3, 01-222 Warszawa, moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania''