kandydatów

Etat Specjalista ds. Rekrutacji

Firma: innogy Polska S.A. miejsce pracy: Warszawa

innogy Polska należy do największych koncernów energetycznych w Europie. Zajmujemy się sprzedażą energii odnawialnej, elektroenergetycznej, gazowej infrastruktury sieciowej, oraz carsharingu. W Polsce działamy głownie na terenie Warszawy, obsługując blisko milion Klientów!
Specjalista ds. Rekrutacji
Miejsce pracy: Warszawa

Do naszego zespołu poszukujemy uśmiechniętego profesjonalisty, który zasili nasz #energetyczny zespół!

Jeśli chcesz realizować rekrutacje do różnych obszarów (np. IT, stanowiska techniczne, obsługa klienta, działy centralne w tym księgowość, analizy, handel).

Jeśli chcesz rozwijać kompetencje rekrutując na różne poziomy stanowisk.

Zależy Ci na udziale w różnych projektach z zakresu HR. Nie zwlekaj i dołącz do nas!

Twoje zadania
  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych E2E na stanowiska specjalistyczne i kierownicze
  • Aktywne działania skierowane na poszukiwanie kandydatów (znajomość narzędzi sourcingowych, direct search,)
  • Określanie potrzeb rekrutacyjnych i planowanie projektów we współpracy z klientem wewnętrznym
  • dbałość o pozytywne doświadczenia kandydatów (Candidate Experience)
  • Realizowanie bieżących działań poprawiających efektywność rekrutacji
  • Wsparcie działań z obszaru Employer Branding
  • Udział w projektach HR (m.in. onboarding, model kompetencji, programy talentowe)
Twoje umiejętności
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, socjologia)
  • Min. 2 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne – komunikatywność, umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji
  • Dokładność, profesjonalizm, dbałość o szczegóły realizowanych zadań
  • Samodzielność i wielozadaniowość
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (pozwalająca na weryfikację znajomości języka angielskiego u kandydatów i udział w projektach międzynarodowych)
Mile widziane
  • Doświadczenie w obszarze rekrutacji w sektorze IT
  • Doświadczenie w rekrutacjach pracowników z branży energetycznej/technicznej/budowlanej
  • Znajomość systemu erecruiter
  • Wiedza z zakresu przepisów RODO w obszarze rekrutacji
#To jasne, że dla Ciebie mamy
  • dwie premie w roku
  • kartę żywieniową zasilaną co miesiąc
  • dwa dodatkowe dni wolne
  • extra gotówkę na święta dla pracowników i podarunki dla dzieci
  • dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka

Ponadto dla Ciebie mamy:

kartę multisport, opiekę medyczną, sekcje sportowe, konkursy pracownicze