kandydatów

Etat Specjalista w zakresie psychiatrii

Firma: Miejski Urząd Pracy w Płocku miejsce pracy: Płock

Miejski Urząd Pracy w Płocku
Specjalista w zakresie psychiatrii
Miejsce pracy: Płock
Numer: StPr/21/0781
OBOWIĄZKI:
Praca w Sądzie Okręgowym w Płocku - I Opiniodawczym Zespole Sądowych Specjalistów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne

Wymagania inne:

Wymagania: kandydat winien spełniać warunki określone w art. 8 ust. 2 ustawy o opiniodawczych zespołach specjalistów ( t.j. - Dz. U. z. 2018 r. poz. 708 ze zm.), tj. być osobą: a) mającą pełną zdolność do czynności prawnych, b) posiadającą obywatelstwo polskie, obywatelstwo innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej, państwa członkowskiego Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu ( EFTA) - strony urnowy o Europejskim Obszarze Gospodarczym lub Konfederacji Szwajcarskiej albo obywatelstwo innego państwa, jeżeli na podstawie przepisów prawa Unii Europejskiej przysługuje jej prawo podjęcia zatrudnienia lub samozatrudnienia na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej na zasadach określonych w tych przepisach, c) mającą nieposzlakowaną opinię, d) która nie została skazana prawomocnym wyrokiem za przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe, e) przeciwko której nie jest prowadzone postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe, f) której stan zdrowia pozwala na zatrudnienie na stanowisku specjalisty, g) która jest lekarzem posiadającym specjalizację z zakresu psychiatrii.

Miejsce pracy:

Płock

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Płocku