kandydatów

Etat Koordynator rynku biogazowni

Firma: Grupa ERBUD miejsce pracy: Warszawa

Koordynator rynku biogazowni
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • poszukiwanie odpowiednich lokalizacji do wybudowania instalacji biogazu w wyznaczonym obszarze Polski
  • prowadzenie analiz rynku krajowego pod kątem lokalizacji nowych inwestycji
  • udział przy tworzeniu dokumentów środowiskowych
  • udział w koordynacji spraw formalno-prawnych w zakresie pozyskania niezbędnych decyzji administracyjnych umożliwiających budowę nowych obiektów opartych na biogazie
  • utrzymywanie kontaktów z instytucjami samorządowymi oraz koordynacja prac związanych z procesem wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach, warunków zabudowy, pozwolenia na budowę
  • udział w negocjacjach z właścicielami gruntu oraz potencjalnymi dostawcami/odbiorcami
  • udział w przygotowywaniu umów i ofert handlowych w ramach prowadzonych projektów
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z lokalnymi władzami i mieszkańcami oraz współudział przy prowadzeniu działań komunikacyjnych
Wymagania:
  • znajomość branży biogazu w Polsce
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w sektorze biogazu w firmie wykonawczej lub z poziomu inwestora
  • umiejętność prowadzenia korespondencji biznesowej
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • dynamizm i zaangażowanie w działaniu
  • kreatywność i zorientowanie na osiąganie celów
  • zdolności organizacyjne, komunikatywność, samodzielność, dyspozycyjność
  • gotowość do częstych podróży służbowych
  • czynne prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • opiekę medyczną
  • naukę języków obcych
  • dofinansowanie do pakietów sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
Prosimy o dołączanie do aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych widocznej po kliknięciu przycisku APLIKUJ.