kandydatów

Etat Specjalista ds. Inwestycji i Remontów

Firma: Instytut Hematologii i Transfuzjologii miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5306618, z dnia 2021-08-03

Instytut Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Inwestycji i Remontów

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie planów zadań inwestycyjnych finansowanych z środków własnych i budżetu państwa,
  • współpraca z inspektorami nadzoru inwestycyjnego
  • przygotowanie wytycznych do programów funkcjonalno-użytkowych lub dokumentacji projektowej,
  • opracowywanie opisów przedmiotu zamówienia i wzorów umów w zakresie realizowanych zadań inwestycyjnych,
  • udział w spotkaniach z projektantami przy ustalaniu zakresu dokumentacji projektowej, technologii wykonania robót, zastosowania rozwiązań techniczno-materiałowych, danych wyjściowych do kosztorysów inwestorskich i przedmiarów robót,
  • dokonywanie oceny wykonanej dokumentacji projektowej lub PFU w zakresie zgodności z umową, bezkolizyjności rozwiązań branżowych, zgodności z obowiązującymi przepisami, zgodności przedmiaru z dokumentacją,
  • zawiadamianie właściwego organu o zamiarze rozpoczęcia robót budowlanych, kompletowanie dokumentów związanych z uzyskaniem decyzji pozwolenia na budowę i pozwolenia na użytkowanie,
  • protokólarne wprowadzenia wykonawcy na budowę i uczestniczenie w odbiorach robót,
  • uczestnictwo z ramienia Instytutu na spotkaniach i naradach z wykonawcami i innymi uczestnikami procesu budowlanego,
  • prowadzenie bieżącej korespondencji dot. zadań inwestycyjnych,
  • uczestnictwo w przeglądach i odbiorach gwarancyjnych,
  • opiniowanie ofert i aplikacji inwestycyjnych przygotowanych przez Ośrodki Przygotowań Olimpijskich,
  • monitorowanie realizacji zadań inwestycyjnych i przeprowadzanie kontroli wewnętrznych,
  • prowadzenie korespondencji z Ministerstwem Zdrowia, NFOŚiGW w zakresie finansowania działań inwestycyjnych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Znajomość procesów inwestycyjnych i budowlanych.
  • Znajomość zasad ofertowania i wyboru wykonawców.
  • Wymagane doświadczenie (minimum 2 letnie) na podobnym stanowisku.
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy.

Oferujemy

  • Pracę w budynkach Instytutu w przyjaznym zespole.
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin.
  • Stabilne warunki pracy – umowa o pracę.
  • Możliwość rozwoju kompetencyjnego.
  • Dodatkowe benefity (dofinansowanie wypoczynku indywidualnego, karta sportowa).