kandydatów

Etat Audytor wewnętrzny w Zespole Wsparcia

Firma: Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego miejsce pracy: Warszawa

Dyrektor Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ogłasza nabór na stanowisko:

audytor wewnętrzny

w Zespole Wsparcia (nr R2113)

Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego (NIW-CRSO) jest agencją wykonawczą odpowiedzialną za wspieranie rozwoju społeczeństwa obywatelskiego, a także działalności pożytku publicznego i wolontariatu. Służymy organizacjom pozarządowym i działamy na rzecz poprawy zdolności organizacji obywatelskich do realizacji ich misji. Aktualnie poszukujemy osoby do zespołu, który te procesy wspiera i doskonali, masz więc okazję zyskać realny wpływ na funkcjonowanie pierwszej w Polsce instytucji, która tak kompleksowego wspiera społeczeństwo obywatelskie.

Jesteśmy zaangażowanym zespołem specjalistów, który zna branżę pozarządową i realizuje cele społeczne. DziałaMY, wspieraMY w NIW-CRSO – dołącz do nas!

Wymiar etatu: 1

Liczba stanowisk pracy: 1

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa

Główne zadania, które przewidujemy na tym stanowisku to:

  • Koordynacja przeprowadzania identyfikacji i analizy obszarów ryzyka oraz ich monitorowanie w Instytucie, w tym dokumentowanie wyników analiz ryzyka;
  • Opracowywanie rocznych planów audytu oraz szczegółowego programu zadań audytowych zapisanych w rocznym planie audytu i realizowanych poza planem w Instytucie oraz przedstawianie tych planów Dyrektorowi;
  • Przeprowadzanie zadań audytowych zgodnie z planem, a w określonych przypadkach poza rocznym planem audytu, w tym ocena adekwatności, efektywności i skuteczności kontroli zarządczej w Instytucie oraz przygotowywanie sprawozdań z audytów oraz z wykonania rocznego planu audytu;
  • Monitorowanie realizacji zaleceń i rekomendacji z przeprowadzonych audytów, w zakresie wskazanym przez Dyrektora;
  • Przygotowywanie sprawozdań z wykonania planu audytu;
  • Opracowanie zasad zarządzania ryzykiem oraz wdrożenie procesu zarządzania ryzykiem;
  • Współpraca przy zapewnieniu koordynacji zadań dotyczących kontroli zarządczej w zakresie wskazanym przez Dyrektora.

A oto czego wymagamy od Ciebie:

  • Wykształcenia wyższego;
  • Minimum 3 lat doświadczenia zawodowego w prowadzeniu audytów w jednostkach sektora finansów publicznych;
  • Posiadania uprawnień do wykonywania zadań audytora wewnętrznego, wynikających z przepisów ustawy o finansach publicznych;
  • Bardzo dobrej znajomości przepisów ustawy o finansach publicznych;
  • Bardzo dobrej znajomości i skutecznego wykorzystywania krajowych i międzynarodowych standardów audytu oraz terminologii z dziedziny kontroli wewnętrznej, kontroli instytucjonalnej i audytu wewnętrznego;
  • Kierowania się etyką zawodową polegającą m.in. na bezstronności i unikaniu konfliktu interesów;
  • Samodzielności w planowaniu i realizacji zadań oraz bardzo dobrej organizacji pracy;
  • Komunikatywności i wysokiej kultury osobistej ze względu na bieżącą współpracę z kierownictwem oraz komórkami organizacyjnymi Instytutu;
  • Biegłości w obsłudze programów pakietu MS Office;
  • Korzystania z pełni praw publicznych.

Dodatkowo, jeżeli chcesz wyróżnić się na tle innych kandydatek/kandydatów, Twoim atutem będzie:

  • Wykształcenie o profilu prawniczym, lub administracyjnym, lub ekonomicznym, lub ukończone studia podyplomowe z zakresu kontroli, lub audytu;
  • Doświadczenie zawodowe w administracji publicznej;
  • Uprawnienia audytora wewnętrznego (certyfikat);
  • Uprawnienia biegłego rewidenta lub głównego księgowego.
  • Dobra znajomości organizacji i funkcjonowania uregulowań dot. wspierania rozwoju społeczeństwa obywatelskiego oraz działalności pożytku publicznego i wolontariatu;

To tyle jeśli chodzi o wymagania w stosunku do Ciebie, a oto co proponujemy z naszej strony:

  • Umowę o pracę;
  • Wsparcie na etapie wdrażania do pracy;
  • Ciekawą i twórczą pracę oraz zróżnicowane zadania;
  • Możliwość rozwoju zawodowego, w tym szeroki pakiet szkoleń;
  • „Trzynaste” wynagrodzenie;
  • Nagrody – w zależności od wyników pracy;
  • „Ruchomy czas pracy” – możliwość rozpoczęcia pracy pomiędzy godziną 7:00 a 10:00;
  • Pakiet socjalny oraz dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych;
  • Możliwość wykupienia na preferencyjnych warunkach karty sportowej, pakietu medycznego oraz ubezpieczenia zdrowotnego i polisy na życie,
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Pracę w dogodnej lokalizacji w bezpośrednim sąsiedztwie m.in. metra Rondo ONZ.

Pozostałe oferty pracy w firmie Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego
w firmie: , Wybierz
Etat Starszy specjalista / Specjalista w Biurze Programów Horyzontalnych w firmie: Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego miejsce pracy: Warszawa 20-10-2022
Etat Główny specjalista / Starszy specjalista / Specjalista w Biurze Komunikacji i Promocji w firmie: Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego miejsce pracy: Warszawa 07-12-2021
Etat Starszy specjalista / Specjalista ds. obsługi asystenckiej Dyrektora Instytutu w firmie: Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego miejsce pracy: Warszawa 03-08-2021

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 03-08-2021
Wyświetleń: 148