kandydatów

Etat Maszynista pojazdów trakcyjnych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku miejsce pracy: Płock

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Maszynista pojazdów trakcyjnych
Miejsce pracy: Płock
Numer: StPr/21/2080
OBOWIĄZKI:
Prawidłowa obsługa pojazdu trakcyjnego podczas wykonywania pracy pociągowej na terenie RP, zgodnie z obowiązującymi przepisami kolejowymi, sprawne i bezpieczne wykonywanie czynności na danym stanowisku gwarantujące bezpieczeństwo ruchu kolejowego.Miejsce wykonywania pracy: sieć kolejowa w rejonie północno - wschodnim Mazowsza, całego Podlasia i Północnej Lubelszczyzny
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Wymagania inne:

Wykształcenie zawodowe ( mile widziana specjalizacja: mechanika lub elektryka), doświadczenie na stanowisku maszynisty pojazdów trakcyjnych, świadectwo złożenia egzaminu kwalifikacyjnego na stanowisko maszynisty, umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie, sumienność w wykonywaniu czynności, mile widziane uprawnienia rewidenta taboru kolejowego, ustawiacza manewrowego.

Miejsce pracy:

Płock

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 6 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku