kandydatów

Etat Młodszy specjalista ds. pozyskiwania klientów

Firma: Athena Investments Dom Maklerski S.A miejsce pracy: Warszawa

Athena Investments Dom Maklerski S.A. współpracuje z firmą Crowd Tech Ltd., która jets właścicielem platformy tradingowej Trade360. Nasz Partner posiada zespół profesjonalistów z dużym doświadczeniem na globalnych rynkach finansowych. Naszym zadaniem jest jak najlepsze promowanie marki naszego Partnera i świadczenie jak najlepszych usług w zakresie współpracy.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. pozyskiwania klientów
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • telefoniczny kontakt z potencjalnymi klientami,
  • utrzymanie relacji z klientami,
  • aktywne pozyskiwanie klientów,
  • udzielanie klientom niezbędnych informacji oraz pomoc w kompletowaniu odpowiednich dokumentów,
  • informowanie o aktualnej ofercie Partnera,
  • składanie raportów dotyczących osiągniętych wyników.
Wymagania
  • umiejętność budowania i utrzymywania relacji,
  • rozwinięte umiejętności sprzedażowe,
  • motywacja, chęć do pracy oraz zaangażowanie,
  • chęć podejmowania nowych wyzwań.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • dobra lokalizacja (Rondo ONZ),
  • dobre warunki pracy w pozytywnej i rodzinnej atmosferze,
  • dofinansowanie do pakietu medycznego i sportowego,
  • lekcje j.angielskiego,
  • eventy pracownicze.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 04-08-2021
Wyświetleń: 158