kandydatów

Etat Doradca Klienta

Firma: Golden Rose Sp. z o.o. miejsce pracy: Siedlce

Firma kosmetyczna GOLDEN ROSE

do punktu firmowego

w G.H. „SIEDLCE” w Siedlcach

zatrudni pracownika na stanowisko:

Doradca Klienta
Miejsce pracy: Siedlce
Twój zakres obowiązków:
  • profesjonalna, zgodna ze standardami obsługa klienta,
  • doradztwo przy doborze sprzedawanych produktów,
  • zwiększanie sprzedaży poprzez dbanie o satysfakcję klientów,
  • dbanie o estetykę, odpowiedni wizerunek punktu i dobrą ekspozycję towaru,
  • przyjmowanie dostaw.
Nasze wymagania:
  • wykształcenie min. średnie,
  • dobra znajomość obsługi komputera,
  • obsługa kasy fiskalnej,
  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta,
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami,
  • entuzjazm i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • gotowość do pracy w systemie równoważnym, również w soboty i niedziele handlowe.
Mile widziane:
  • ukończony kurs wizażu lub umiejętność wykonywania makijażu.
To oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju umiejętności w zakresie profesjonalnej obsługi klienta, wizażu, ekspozycji,
  • profesjonalne wdrożenie do pracy i wewnętrzne szkolenia zawodowe,
  • dofinansowania do wypoczynku,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia,
  • rabaty na zakupy.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 04-08-2021
Wyświetleń: 144