kandydatów

Etat Specjalista ds. bezpieczeństwa

Firma: NES Global Talent miejsce pracy: Warszawa

NES Fircroft jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla naszego Klienta, firmy działającej w sektorze m.in.: Oil & Gas oraz chemicznym rekrutuję na stanowisko:

Specjalista ds. bezpieczeństwa
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Udział w projektowaniu inwestycji przemysłowych i technologicznych,
  • Opracowywanie kompleksowej dokumentacji w tym doradztwo w zakresie bezpieczeństwa pożarowego i wybuchowego,
  • Analiza zagrożeń i ryzyka pożarowego oraz wybuchowego dla instalacji o wysokim poziomie skomplikowania,
  • Opracowanie wytycznych zabezpieczenia przeciwpożarowego i przeciwwybuchowego m.in. obiektów przemysłowych w oparciu o międzynarodowe standardy bezpieczeństwa  (np. ISO, NFPA, API, polskie przepisy techniczno-budowlane)
  • Opracowanie symulacji pożaru wybuchu na instalacjach przemysłowych wraz z wnioskami i wytycznymi dla projektantów,
  • Współpraca ze środowiskiem naukowym i specjalistami z rynku,
  • Udział m.in. w projektach B+R i w projektowaniu nowych technologii.
Oczekiwania:
  • Ukończone studia wyższe (inżynieria bezpieczeństwa pożarowego, chemia, technologia lub pokrewne),
  • Minimum 4-letnie praktyczne doświadczenie w obszarze bezpieczeństwa przemysłowego,
  • Umiejętność identyfikacji zagrożeń w infrastrukturze przemysłowej,
  • Znajomość standardów przemysłowych w zakresie bezpieczeństwa (API, NFPA),
  • Znajomość przepisów w zakresie: bezpieczeństwa pożarowego, wybuchowego, prawa budowlanego i ochrony środowiska,
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania oraz umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku,
  • Rozwinięty poziom komunikatywności i asertywności,
  • Wysokie zdolności analityczne,
  • Płynna znajomość języka angielskiego (C1 w tym m.in. słownictwo techniczne).
Oferujemy:
  • Niekorporacyjną atmosferę w doświadczonym zespole,
  • Umowę o pracę dającą stabilne zatrudnienie wraz z system premiowym,
  • Możliwość poszerzania wiedzy poprzez uczestnictwo m.in. w szkoleniach oraz konferencjach technicznych,
  • Możliwość realnego rozwoju zawodowego,
  • Uczestnictwo w projektach B+R i projektowaniu nowych technologii,
  • Pracę w środowisku międzynarodowym.