kandydatów

Etat Pracownik sprzedaży

Firma: BLUE HYDRAULIC SP. Z O.O. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5309843, z dnia 2021-08-03

 Międzynarodowa firma, która od ponad 40 lat zajmuje się produkcją wyłącznie elementów hydraulicznych.

Firma ma siedzibę w Holandii oraz zakłady produkcyjne w Indiach i Brazylii.

Od 3 lat posiadamy biuro sprzedaży w Niemczech a od 4 lat w Warszawie

Pracownik sprzedaży

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: BL2021/8

Opis stanowiska

  • Nowe kanały sprzedaży i klienci
  • Wizyty handlowe u klientów.
  • Praca przy komputerze (sporządzanie ofert handlowych, obsługa zapytań ofertowych)
  • Komunikacja telefoniczna i korespondencja mailowa.
  • Nawiązywanie kontaktów i opieka nad klientem

Wymagania

  • Umiejętność języka polskiego na dobrym poziomie (Poziom C1)
  • Umiejętność języka angielskiego (Poziom B2)
  • Preferowane doświadczenie zawodowe w firmach o podobnym profilu działalności  (hydraulika siłowa, pneumatyka, zaopatrzenie techniczne przemysłu)
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Aktywne prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
  • Dobra organizacja pracy i sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • Umiejętność budowania pozytywnych i stałych relacji z klientami
  • Umiejętność rozwiązywania problemów

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej międzynarodowej firmie
  • Miłą i przyjazną atmosferę w zgranym zespole
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Premia z miesięcznej sprzedaży
  • Godziny pracy 08.00-16.00 w dni powszednie

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 04-08-2021
Wyświetleń: 145