kandydatów

Etat Analityk Sprzedaży (K/M)

Firma: AUDIT Doradztwo Personalne miejsce pracy: Łomianki

AUDIT Doradztwo Personalne poszukuje kandydata na stanowisko:

Analityk Sprzedaży (K/M)
Miejsce pracy: Łomianki
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Przygotowywanie różnorodnych kalkulacji oraz analiz
  • Opracowywanie i analiza ofert dla klientów kluczowych
  • Inicjowanie i podejmowanie decyzji zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży
  • Analiza kalkulacji ofert pod kątem rezerw, kosztów dodatkowych, błędów
  • Kontrola i analiza rentowności sprzedaży
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: matematyka, informatyka, ekonometria)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowana branża produkcyjna)
  • Umiejętność analitycznego myślenia, syntetycznego prezentowania wyników
  • Postawa proaktywna, nastawionego na poszukiwanie rozwiązań
  • Umiejętność współpracy z klientem
  • Zaawansowana znajomość MS Excel, mile widziana znajomość SQL
OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej działającej w prężnie rozwijającej się branży
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwości dalszego rozwoju, pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport)