kandydatów

Etat Asystent / Asystentka biura

Firma: ARPI Staffing Sp. z o. o. miejsce pracy: Warszawa

Jeśli masz dość stałego ustalania grafików, pracy w godzinach i dniach kiedy inni odpoczywają. Myślisz od dłuższego czasu by zamienić dotychczasową branżę na spokojną pracę biurową, gdzie wykorzystasz dotychczasowe doświadczenie ale też nauczysz się wiele nowego. Jesteś osobą otwartą na zmiany i cechuje Cię pozytywne nastawienie.

Dołącz do ARPI !!!

Asystent / Asystentka biura
Miejsce pracy: Warszawa
TWOJE OBOWIĄZKI:
  • witanie gości
  • obsługa centrali telefonicznej
  • skanowanie dokumentów do aplikacji InFlow (dowiedz się więcej: https://youtu.be/jntv5FpZkN8)
  • prowadzenie terminarza sali konferencyjnej, serwis podczas spotkań
  • wsparcie Office Menagera w bieżących sprawach administracyjnych
  • obsługa korespondencji
  • drobne prace porządkowe
  • raz w tygodniu sprzątanie biura
NASZE WYMAGANIA:
  • komunikatywność, otwartość
  • wysoka kultura osobista
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych

OFERUJEMY:

  • możliwość zdobycia (pierwszego) doświadczenia w pracy biurowej
  • zaangażowanie w zadania poszczególnych działów firmy
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość rozwijania umiejętności językowych
  • elastyczne podejście, partnerskie relacje, swobodną atmosferę
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna/karta sportowa (po okresie próbnym)