kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. umów i rozliczeń

Firma: Inter Cars S.A. miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Inter Cars S.A. to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo - Wschodniej. Oferuje najszerszy asortyment części samochodowych w Europie Wschodniej.

Młodszy Specjalista ds. umów i rozliczeń
Miejsce pracy: mazowieckie / Nowy Dwór Mazowiecki

Główne zadania na oferowanym stanowisku:

  • Obsługa procesu rozliczania umów inwestycyjnych zawartych z Klientami;
  • Przygotowywanie analiz i raportów wewnętrznych
  • Opracowywanie oraz wdrażanie nowych projektów i regulaminów związanych z umowami inwestycyjnymi
  • Budowanie relacji z Klientami oraz pracownikami Filii w kraju

Od Kandydata na w/w stanowisku oczekujemy:

  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Znajomości programu Excel na poziomie średniozaawansowanym
  • Umiejętności obsługi takich programów jak: Pakiet MS Office;  przeglądarka internetowa; poczta elektroniczna
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Komunikatywność
  • Szybkiego przyswajania wiedzy
  • Skrupulatności, dokładności i dbałości o szczegóły
  • Zaangażowania oraz chęć do pracy
  • Dobrej organizacja pracy

Co oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o Umowę o pracę
  • Pracę w systemie hybrydowym
  • Ciekawą pracę w dużej, międzynarodowej firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej i profesjonalnym środowisku.
  • Możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych na preferencyjnych warunkach (np. karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia)
  • Zniżki pracownicze na części i akcesoria samochodowe
  • Pracę w zgranym i zmotywowanym do działania zespole z pasją i dużą dawką pozytywnej energii