kandydatów

Etat Menedżer sprzedaży B2B / B2B Sales Manager

Firma: MONEY BOOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ miejsce pracy: Warszawa

Spółka Money Boom to nowa firma, która dopiero rozpoczyna swoją działalność na rynku i jest częścią wielofunkcyjnego holdingu, który składa się z jednych z największych i najbardziej zaawansowanych technologicznie platform na rynku mikrokredytów który istnieje ponad 6 lat na polskim rynku, posiada bogate doświadczenie w szybko rozwijającym się sektorze biznesowym i ma zintegrowany system zarządzania.

W ciągu 6 lat prowadzenia działalności na rynku usług finansowych uświadomiliśmy sobie, że to nasi pracownicy sprawiają, że jesteśmy najlepsi w swoim segmencie, a dzięki rozwojowi każdego z nas Firma też się rozwija i umacnia swoją pozycję na rynku. Wierzymy, że przyciągając najlepszych pracowników i zapewniając im możliwości rozwoju zawodowego, budujemy naszą Firmę, która jest wiarygodnym partnerem dla Klientów i stabilnym pracodawcą dla pracowników.

Menedżer sprzedaży B2B / B2B Sales Manager
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków:
  • aktywne wyszukiwanie nowych klientów na nowy produkt
  • negocjacje, podpisywanie umów o współpracy
  • poszerzenie bazy aktywnych partnerów
  • wsparcie dla istniejących partnerów, zwiększenie rentowności od każdego podłączonego partnera
Nasze wymagania:
  • skuteczne doświadczenie na stanowisku menedżera sprzedaży B2B (min. 2 lata)
  • umiejętność negocjacji i handlu
  • koncentracja na wynikach finansowych
  • doświadczenie w zawieraniu dużych transakcji i realizacji plany sprzedaży
  • znajomość języka angielskiego na poziomie nie niższym niż upper-intermediate (B2)

Prosimy o wpisanie oczekiwań finansowych na ww. stanowisku netto

Oferujemy:
  • konkurencyjne wynagrodzenie - możesz mieć bezpośredni wpływ na poziom swoich dochodów;
  • komfortowe środowisko pracy - dążymy do stworzenia optymalnego środowiska pracy;
  • rozwój zawodowy - oferujemy szkolenie zawodowe i możliwość zastosowania nowych wiedzy i umiejętności w firmie;
  • pracę w przyjaznej atmosferze - dużą wagę wracamy na rozwój naszej kultury korporacyjnej;
  • okazja do sprawdzenia się - możesz wziąć udział w wielu inicjatywach i projektach;
  • praca w biurze w centrum miasta.