kandydatów

Etat Staż w obszarze Analiz

Firma: innogy Polska S.A. miejsce pracy: Warszawa

innogy Polska należy do największych koncernów energetycznych w Europie. Zajmujemy się sprzedażą energii odnawialnej, elektroenergetycznej, gazowej infrastruktury sieciowej, oraz carsharingu. W Polsce działamy głownie na terenie Warszawy, obsługując blisko milion Klientów!
Staż w obszarze Analiz
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • analiza danych źródłowych wraz przygotowaniem danych pod modelowanie
  • udział w projektach wzbogacenia danych z zewnętrznych źródeł
  • projektowanie i implementacja algorytmów machine learning
  • wizualizacja i ocena rezultatów
  • budowanie automatycznych procesów raportowych
Wymagania:
  • znajomość Python
  • podstawowa znajomość algorytmów uczenia maszynowego
  • znajomość języka angielskiego
Mile widziane
  • znajomość SAS
  • pierwsze doświadczenia w dziale analitycznym lub IT
Oferujemy:
  • 3 miesięczny staż w oparciu o umowę zlecenie (z możliwością przedłużenia)
  • udział w nowatorskich projektach analitycznych
  • pracę nad własnym projektem z zakresu data science
  • pracę z wybranymi technologiami:
  • Python, pySpark
  • AWS: Notebooks, SageMaker, Forecast, Athene, Glue
  • SAS DI, SAS EG,
  • mentoring w projekcie starszych analityków
  • zdobycie praktycznej wiedzy z rozwijającego się rynku energetycznego