kandydatów

Etat Asystentka / Asystent działu handlowego

Firma: Solution Trade Łukasz Kierzkowski Sp.J. miejsce pracy: Łomianki

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania dla firm zajmujących się obróbką plastyczną blachy. Dobieramy nie tylko narzędzia i maszyny, ale również technologię produkcji.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Asystentka / Asystent działu handlowego
Miejsce pracy:Łomianki
Twój zakres obowiązków
  • Wsparcie pracy Działu Sprzedaży
  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • Przygotowywanie ofert sprzedażowych
Nasze wymagania
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym – konieczność,
  • Znajomość języka Włoskiego będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość programów z zakresu pakietu Office
  • Mile widziana znajomość programu Comarch ERP Optima

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w zgranym zespole
  • Przestrzeń do inicjatywy oraz wdrażania własnych pomysłów
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia w kraju i za granicą

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 05-08-2021
Wyświetleń: 157