kandydatów

Etat Sales Business Development Manager - Polska

Firma: Selectivv Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5325674, z dnia 2021-08-05

Selectivv to agencja digital “mobile-first” specjalizująca się w reklamie mobilnej oraz badaniach

rynku. Używając autorskiego procesu zbierania danych mobilnych oraz wewnętrznego DMP,

łączymy dane online i offline, aby dostarczać precyzyjnie targetowane kampanie reklamowe

oraz kompleksowe badania rynkowe. Pracujemy z domami mediowymi oraz klientami

bezpośrednimi.

Sales Business Development Manager - Polska

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Do Twoich zadań będzie należało:

  • pozyskiwanie nowych klientów agencyjnych i końcowych na rynku polskim, w celu tworzenia długotrwałych i owocnych relacji biznesowych;
  • współpraca z obecnymi klientami firmy;
  • aktywne podejście do pozyskiwania nowych kontaktów, spotkań z klientami i prezentowania oferty firmy
    realizacja miesięcznych celów sprzedażowych.

Aby to osiągnąć będziesz:

  • inicjować relacje z nowymi klientami w celu budowania długotrwałych partnerstw;
  • mając na uwadze wyznaczone cele, będziesz tworzyć nowe i umacniać dotychczasowe
    relacje z klientami;
  • budować i zarządzać własnym lejkiem sprzedażowym;
  • tworzyć prezentacje dla potencjalnych klientów i oferty na briefy klientów
    agencyjnych i bezpośrednich;
  • formułować oraz uczestniczyć w innowacyjnych strategiach sprzedażowych i
    promocyjnych mających na celu wzmocnienie pozycji Selectivv na rynku.

Wymagania

  • posiadasz co najmniej 3 lata doświadczenia sprzedażowego w branży digital;
  • jesteś entuzjastycznym i pozytywnie nastawionym profesjonalistą, skupionym na
    osiąganiu ustalonych celów sprzedażowych;
  • posiadasz własną sieć kontaktów, z którymi możesz zacząć działać od razu;
  • z łatwością nawiązujesz nowe relacje z odpowiednimi klientami, umiesz określać ich
    potrzeby i prezentować wartości firmy;
  • masz doświadczenie w zdobywaniu nowych klientów;
  • jesteś nieugięty w docieraniu do klientów bez względu na ich napięte harmonogramy;
  • język angielski jest mile widziany.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premię za osiągane wyniki;
  • pracę w profesjonalnym, ustabilizowanym i przyjaznym zespole;
  • wewnętrzną synergię między działami sprzedaży i realizacji;
  • możliwość szybkiego rozwoju i szkoleń;
  • pełny trening produktowy oraz wdrożenie do pracy w zespole;
  • nowoczesne biuro w dogodnej lokalizacji – Saska Kępa, Warszawa