kandydatów

Etat Elektryk

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku miejsce pracy: Płock

Powiatowy Urząd Pracy w Płocku
Elektryk
Miejsce pracy: Płock
Numer: StPr/21/0879
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie nowych oraz modernizcję istniejących instalacji elektrycznych, instalacji teletechnicznych, instalacji odgromowych. Budowa linii kablowych nn0,4kV, wykonywanie tras koryt kablowych. Wymiany/montaż rozdzielnic elektrycznych oraz osprzętu, jak oprawy uliczne, gniazda, lampy LED, itp. Wykonywanie pomiarów elektrycznych: skuteczności samoczynnego wyłączenia zasilania, uziemień, rezystancji izolacji, wyłączników różnicowoprądowych. Interpretacja uzyskanych wyników.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Elektryk* (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Wymagania inne:

umiejętność - czytanie dokumentacji technicznej ( rysunki, schematy, DTR-KI)uprawnienia - aktualne uprawnienia SEP, minimum E 1kV

Miejsce pracy:

Płock

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku