kandydatów

Etat Starsza woźna

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Starsza woźna
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/09321
OBOWIĄZKI:
Zakres obowiązków i czynności na stanowisku starszego woźnego w Szkole Podstawowej nr 58: 1) Dbałość o utrzymanie czystości na terenie szkoły2) Codzienne sprzątanie pomieszczeń na wyznaczonym terenie obejmuje: wietrzenie pomieszczeń, zamiatanie i mycie podłóg, wycieranie kurzu ze sprzętów, mebli, kaloryferów i parapetów, podlewanie i pielęgnowanie kwiatów, usuwanie kurzu gromadzącego się w rogach ścian i sufitu, wynoszenie śmieci, utrzymywanie w czystości koszy na śmieci, systematyczne czyszczenie szyb w drzwiach, czyszczenie tablic i dekoracji na korytarzach, utrzymywanie w czystości podestów, schodów i poręczy (kilkukrotne w ciągu dnia ich zamiatanie i mycie w miarę potrzeby); nie rzadziej niż raz na tydzień czyszczenie komputerów, projektorów, telefonów i innych urządzeń3) Sprzątanie okresowe: usuwanie kurzu ze ścian, sufitów, kaloryferów, wyszorowanie biurek, ławek, krzeseł, szafek i innych sprzętów, konserwacja podłóg, mycie okien4) Poranne otwieranie sal lekcyjnych, a po zakończonej pracy zamykanie okien, drzwi wszystkich pomieszczeń, oraz odwieszanie kluczy na tablicę5) Pomoc nauczycielom oddziałów przedszkolnych w szatni podczas ubierania i rozbierania dzieci6) Dbanie o estetyczny wygląd pomieszczeń7) Pełnienie zastępstw za nieobecnych pracowników obsługi w tym dozorców praca zgodnie z grafikiem pracy dozorców również w porze nocnej 8) Bezzwłocznie zawiadamianie kierownika gospodarczego o dostrzeżonych uszkodzeniach lub wadliwym działaniu sprzętu i instalacji, wpisanie zauważonej usterki do zeszytu9) Wykazywanie zainteresowania osobami postronnymi wchodzącymi i przebywającymi na terenie szkoły. Pytanie ich w jakiej sprawie przyszły i czy wpisały się do odpowiedniego zeszytu. Zwracanie uwagi na ich nietypowe zachowanie, wnoszenie do szkoły podejrzanych przedmiotów, np. długie przedmioty w pokrowcach, nietypowe pakunki itp. W przypadku zaistnienia takiej sytuacji, pracownik obowiązany jest natychmiast powiadomić dyrektora lub osobę zastępującą dyrektora10) Wykonywanie innych czynności wynikających ze Statutu Szkoły oraz zleconych przez przełożonych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Woźny (wymagany staż - lata: 1)

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie podstawowe, 1 rok doświadczenia zawodowego, umiejetność współpracy w zespole, rzetelność w wykonywaniu obowiązków.Zakres obowiązków i czynności na stanowisku starszego woźnego w Szkole Podstawowej nr 58: 1) Dbałość o utrzymanie czystości na terenie szkoły2) Codzienne sprzątanie pomieszczeń na wyznaczonym terenie obejmuje: wietrzenie pomieszczeń, zamiatanie i mycie podłóg, wycieranie kurzu ze sprzętów, mebli, kaloryferów i parapetów, podlewanie i pielęgnowanie kwiatów, usuwanie kurzu gromadzącego się w rogach ścian i sufitu, wynoszenie śmieci, utrzymywanie w czystości koszy na śmieci, systematyczne czyszczenie szyb w drzwiach, czyszczenie tablic i dekoracji na korytarzach, utrzymywanie w czystości podestów, schodów i poręczy (kilkukrotne w ciągu dnia ich zamiatanie i mycie w miarę potrzeby); nie rzadziej niż raz na tydzień czyszczenie komputerów, projektorów, telefonów i innych urządzeń3) Sprzątanie okresowe: usuwanie kurzu ze ścian, sufitów, kaloryferów, wyszorowanie biurek, ławek, krzeseł, szafek i innych sprzętów, konserwacja podłóg, mycie okien4) Poranne otwieranie sal lekcyjnych, a po zakończonej pracy zamykanie okien, drzwi wszystkich pomieszczeń, oraz odwieszanie kluczy na tablicę5) Pomoc nauczycielom oddziałów przedszkolnych w szatni podczas ubierania i rozbierania dzieci6) Dbanie o estetyczny wygląd pomieszczeń7) Pełnienie zastępstw za nieobecnych pracowników obsługi w tym dozorców praca zgodnie z grafikiem pracy dozorców również w porze nocnej 8) Bezzwłocznie zawiadamianie kierownika gospodarczego o dostrzeżonych uszkodzeniach lub wadliwym działaniu sprzętu i instalacji, wpisanie zauważonej usterki do zeszytu9) Wykazywanie zainteresowania osobami postronnymi wchodzącymi i przebywającymi na terenie szkoły. Pytanie ich w jakiej sprawie przyszły i czy wpisały się do odpowiedniego zeszytu. Zwracanie uwagi na ich nietypowe zachowanie, wnoszenie do szkoły podejrzanych przedmiotów, np. długie przedmioty w pokrowcach, nietypowe pakunki itp. W przypadku zaistnienia takiej sytuacji, pracownik obowiązany jest natychmiast powiadomić dyrektora lub osobę zastępującą dyrektora10) Wykonywanie innych czynności wynikających ze Statutu Szkoły oraz zleconych przez przełożonych[Zgłoszenia: adys@edu.um.warszawa.pl]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800,8 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy