kandydatów

Etat Specjalista ds. sprzedaży i ofertowania

Firma: RADPOL S.A. miejsce pracy: Warszawa

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko

Specjalista ds. sprzedaży i ofertowania
Miejsce pracy: Warszawa
Podstawowe zadania i obowiązki:
  • Kompleksowe przygotowywanie ofert handlowych,
  • Sporządzanie ofert przetargowych,
  • Realizacja powierzonych celów sprzedażowych,
  • Poszukiwanie i rekomendowanie rozwiązań mających na celu stały wzrost poziomu sprzedaży,
  • Uczestnictwo w szkoleniach produktowych,
  • Ścisła współpraca z pracownikami Biura Obsługi Klienta oraz Regionalnymi Kierownikami Sprzedaży,
  • Monitorowanie działań konkurencji oraz raportowanie związanych z tym wniosków do przełożonego.
Wymagania konieczne:
  • Wykształcenie min. Średnie – mile widziane wyższe ( może być w trakcie nauki),
  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Punktualność, odpowiedzialność, bardzo dobre zdolności interpersonalne, komunikatywność.
Oferujemy:
  • Duże wsparcie merytoryczne na etapie obejmowania nowego stanowiska,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w zróżnicowanym wiekowo zespole, w którym doceniamy wieloletnie doświadczenie na równi z odwagą i dynamizmem młodszych pokoleń,
  • Rozwój zawodowy dopasowany do potrzeb i aspiracji pracownika,
  • Prężnie rozwijające się środowisko pracy, w którym można realizować nowe pomysły i idee wykorzystując swoje doświadczenia,
  • Stabilne zatrudnienie i systematyczny rozwój,
  • Bogaty pakiet benefitów pracowniczych,
  • Możliwość finansowania szkoleń i kursów zawodowych.