kandydatów

Etat Główny księgowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie miejsce pracy: Pruszków

Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie
Główny księgowy
Miejsce pracy: Pruszków
Numer: StPr/21/1637
OBOWIĄZKI:
Kontrola prawidłowości operacji gospodarczych i finansowych z planem kont. Współpraca z bankami, kontrola środków pieniężnych, sporządzanie analiz ekonomiczno-finansowych. Nadzór nad ewidencją zakupów i sprzedaży środków trwałych, kosztów itp. Praca w poniedziałki 8-18, wt., śr., czw. - 8-16, pt. 8-14. Wynagrodzenie zasadnicze ok. 6950 zł brutto ( 5000 zł netto) + dodatek stażowy + dodatek funkcyjny + premia regulaminowa i uznaniowa + "grusza" + nagroda roczna.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia - wyższe kierunkowe, preferowane ekonomia, finanse lub rachunkowość. Mile widziane co najmniej 5 lat stażu pracy na stanowisku głównego księgowego lub zastępcy głównego księgowego. Umiejętność kontroli i analizy prowadzonej rachunkowości spółki.

Miejsce pracy:

Pruszków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 950 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie