kandydatów

Etat Kierownik ds. Finansowych

Firma: Stecol Corporation Sp. z o.o. Oddział w Polsce miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5342225, z dnia 2021-08-09

Stecol Corporation Oddział w Polsce jest częścią globalnego chińskiego koncernu Stecol, który należy do grupy PowerChina – szóstej największej firmy konstrukcyjno-budowlanej na świecie. Stecol to firma inżynieryjna i wykonawcza, realizująca najbardziej złożone i wymagające projekty infrastrukturalne.

Kierownik ds. Finansowych

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Kształtowanie oraz realizacja strategii finansowej firmy w ścisłej współpracy z kierownictwem firmy w Polsce
  • Wsparcie w podejmowaniu strategicznych decyzji w firmie
  • Optymalizacja struktury kosztów
  • Współpraca przy opracowaniu sprawozdań finansowych oraz raportów
  • Współpraca nad przygotowaniem rocznego budżetu i planów wieloletnich oraz kontrolowanie ich realizacji
  • Optymalizacja polityki podatkowej
  • Określenie priorytetów i przygotowanie wdrożenia
  • Współpraca przy analizach płynności finansowej firmy i zabezpieczeniu ryzyka finansowego
  • Kontakty i współpraca z instytucjami zewnętrznymi oraz spółkami współpracującymi
  • Koordynowanie pracy w zakresie finansowo-księgowym oraz współpracy z biurem rachunkowo-kadrowym

Wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych w obszarze finansów w spółkach średniej wielkości w branżach związanych z obsługą zadań i projektów techniczno-inżynieryjnych
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
  • Doświadczenie w opiniowaniu projektów inwestycyjnych
  • Wysokie zdolności komunikacyjne, negocjacyjne oraz strategicznego myślenia
  • Analityczne podejście, wysokie zdolności oceny
  • Umiejętności współpracy i przewodzenia zespołowi
  • Przedsiębiorczość oraz proponowanie rozwiązań i usprawnień
  • Kreatywne podejście do rozwiązywania problemów
  • Doświadczenie w różnych formach finansowania działalności

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Przyjazną i nastawioną na współpracę atmosferę

  • Wysoką kulturę organizacyjną