kandydatów

Etat Specjalista ds. administracji działu serwisu

Firma: PKE Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

PKE Polska Sp. z o. o. należy do wiodących firm w Polsce, zajmujących się planowaniem i realizacją kompleksowych projektów niskoprądowych, telekomunikacyjnych i elektrycznych oraz obsługą serwisową w obiektach komercyjnych, przemysłowych oraz użyteczności publicznej.

W związku z rozwojem działu serwisu w Warszawie poszukujemy pracowników na stanowisku:

Specjalista ds. administracji działu serwisu
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji
  • wystawianie faktur na podstawie protokołów
  • pilnowanie harmonogramu faktur okresowych
  • kontakt z klientem w sprawach organizacyjnych
  • miesięczne rozliczanie godzin pracowników serwisu
  • wsparcie organizacyjne dla pracowników serwisu
  • współpraca z działem księgowości oraz zamówień
  • wsparcie w przygotowywaniu dokumentacji technicznej
  • bieżące raportowanie zaawansowania prac
Wymagania:
  • wykształcenie średnie,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • systematyczność i dokładność
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • samodzielność i zaangażowanie
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność rozwiązywania problemów
Dodatkowymi atutami są:
  • doświadczenie pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość oprogramowania AutoCad, GstarCAD,
  • doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji technicznych dla systemów SSP, DSO, BMS, SKD, CCTV
Oferujemy:
  • stabilność zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • umowę o prace na czas nieokreślony
  • możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń zawodowych
Więcej informacji na temat działalności Naszej firmy znajdą Państwo na stronie internetowej pod adresem: www.pke.at/pl